Palacktöltő munkalehetőség Székesfehárváron

Hosszútávú munkalehetőség? Gyors elhelyezkedés? Kiszámítható munkarend? Stabilitás, megbecsülés! Érdekel? -> Olvass tovább! Palacktöltő és kezelő kollégákat keresünk Magyarország egyik vezető PB gáz szolgáltatójához!

Főbb feladatok:

  • Gázpalackok töltése, címkézése és számítógépes nyilvántartás vezetése
  • Időszaki leltározás

Amit kínálunk:
  • Alapbér + bruttó 30.000ft jelenléti bónusz+ műszakpótlék + cafetéria
  • 100%-os utazási támogatás
  • Bejelentett, hosszútávú munka
  • Jól tervezhető 2 műszakos, 8 órás munkarend, fizetett ebédidővel
  • Bérelőleg lehetősége

Elvárások:
  • Befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Hogyan jelentkezhetsz?
Küldd el az önéletrajzod az allas@aidehungary.hu e-mail címre, vagy hívd a 06-70-434-3951-es telefonszámot és felvesszük Veled a kapcsolatot!

Munkavégzés helye: Székesfehérvár / Magyarország

Legyen Ön is a Budapest Airport munkatársa!

Aktuális állások

Állásajánlatok

  • Utasforgalmi koordinátor - Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

    Vonz a repülés világa? Szeretnél minden nap exkluzív, nemzetközi munkakörnyezetben dolgozni?Alapszinten beszélsz angolul, szívesen használnád tudásod nap mint nap? Szeretnél részese lenni valami izgalmasnak? Készen állsz? Lépj a tettek mezejére, ismerd meg, hogyan működik a repülőtér! Légy ezen világ részese! Jelentkezz!

    Megnézem >>
  • HR koordinátor

    „Szeretek emberekkel foglalkozni...”;”Szívesen segítek másoknak..”, „HR területen szeretnék dolgozni…”, „Kiváló kommunikációs képességgel rendelkezem…” mondatok ismerősek számodra? Máris közénk tartozol! Jelentkezz csapatunkba!

    Megnézem >>
  • Repülőgépeket kiszolgáló speciális járművekre gépkocsivezetői álláslehetőség - Liszt Ferenc Repülőtér

    Az AIDe-Hungary repülőgépeket kiszolgáló speciális járművek vezetésére keres gépkocsivezetőket, akár "B" kategóriás jogosítványú belépőszinttel

    Megnézem >>
  • Poggyász rakodó munkalehetőság a müncheni repülőtéren

    Beszélsz németül? Európai szintű jövedelmet szeretnél? Nem rendelkezel szakmával, de Németországban szeretnél dolgozni? Ha minden kérdésre IGEN a válaszod, jelentkezz! Poggyász rakodó kollégákat keresünk Münchenbe!

    Megnézem >>
  • Csomagoló munkalehetőség - Kilimán

    Az AIDe-Hungary kft. partnere megbízásából csomagoló munkatársakat keres Zala megyei (Kilimán) munkavégzéssel!

    Megnézem >>