Csomagoló munkalehetőség - Kilimán

Az AIDe-Hungary kft. partnere megbízásából csomagoló munkatársakat keres Zala megyei (Kilimán) munkavégzéssel!

A partnerünk országos lefedettséggel bíró élelmiszeripari vállalat, amely 1940 óta üzemel. A kezdetben néhány fővel induló családi vállalkozás mára a nyugat-dunántúli régió meghatározó húsüzemévé nőtte ki magát.

Szeretnél egy hosszútávú, biztos munkalehetőséget?

Akkor várjuk jelentkezésed az alábbi feltételekkel!

Mik a feladatok?

  • Húspiari termékek csomagolása

Mik az elvárásaink?
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Mit kínálunk munkádért cserébe?
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Ingyenes étkezés
  • Bejelentett, legális munkavégzés
  • Kérésre bérelőleget adunk

Hogyan jelentkezhetsz?
Küldd el fényképes önéletrajzod az allas@aidehungary.hu e-mail címre, vagy hívd a 06-20-505-5511-es telefonszámot és kollegáink felveszik Veled a kapcsolatot!

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország

Legyen Ön is a Budapest Airport munkatársa!

Aktuális állások

Állásajánlatok

  • Poggyász rakodó munkalehetőség - Németország (Frankfurt)

    Az AIDe GMBH poggyász rakodó pozícióban munkatársakat keres Németországba (Frankfurtba)!

    Megnézem >>
  • MAG/AWI/WIG hegesztő munkalehetőség Németországban

    Az AIDe GmbH németül beszélő munkatársakat keres Németországban végzendő hegesztő munkakörben.

    Megnézem >>
  • Poggyász rakodó munkalehetőság a müncheni repülőtéren

    Beszélsz németül? Munkát keresel Németországban? Európai szintű jövedelmet szeretnél? Németországban keresett szakmával nem rendelkezel? Nem tudsz elhelyezkedni külföldön? Ha válaszaid igenek, akkor ne habozz, jelentkezz most hozzánk

    Megnézem >>
  • Porfestő álláslehetőség - Nagykanizsa

    Az AIDe-Hungary Kft. partnerének megbízásából PORTFESTŐ munkatársat keres Nagykanizsára!

    Megnézem >>
  • Csomagoló munkalehetőség - Kilimán

    Megnézem >>