Logisztikai koordinátor - Székesfehérvár

Elhivatott vagy a logisztikai pálya iránt? Több éves szakmai tapasztalattal rendelkezel, de váltani szeretnél? Stabil, hosszútávú munkát keresel, ahol kihívást jelentő feladatokkal gazdagíthatod a karriered? Jelentkezz lelkes csapatunkba! Partnerünk részére Operatív Logisztikai Koordinátor kollégát keresünk Székesfehérvárra!

Feladatok:

  • A gyártás megfelelő logisztikai kiszolgálásának koordinálása
  • A logisztikai folyamatok kialakítása, karbantartása a gyártóüzem területén
  • A készletek folyamatos nyomon követése
  • Kapcsolattartás a logisztikai szolgáltató és az üzem között
  • Kapcsolattartás a projektcsapattal, a gyártással és a felsővezetéssel
Elvárások:
  • Tapasztalat integrált vállalatirányítási rendszer kezelésében
  • 1-3 éves logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Komplex problémák felimerése, megértése és a folyamatok, megoldások meghatározása
  • Angol és német társalgási szintű ismerete
  • MS Office magas szintű ismerete (World, Excel, Power point)
Amit kínálunk:
  • Stabil, hosszú távú lehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér: br. 450 000 - 475 000 Ft/ hó   + br. 50 000 Ft cafeteria / hó), céges laptop, mobiltelefon
  • Folyamatos képzések
Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár
Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címen, vagy a 06-70-434-3951-es telefonszámon!

Munkavégzés helye: Székesfehérvár / Magyarország

Legyen Ön is a Budapest Airport munkatársa!

Aktuális állások

Állásajánlatok

  • Raktári munkatárs - Szigetszentmiklós

    Stabil, biztos munkahelyet keresel? Fontos számodra a bejelentett munkaviszony, megbecsülés és a jó hangulatú, összetartó csapat? Jelentkezz élelmiszer kereskedelmi hálózatként működő partnerünkhöz raktári munkatárs pozícióba! Növekedj velünk

    Megnézem >>
  • Raktári munkatárs - Székesfehérvár

    Megnézem >>
  • Repülőgépeket kiszolgáló speciális járművekre gépkocsivezetői álláslehetőség - Liszt Ferenc Repülőtér

    Az AIDe-Hungary repülőgépeket kiszolgáló speciális járművek vezetésére keres gépkocsivezetőket, akár "B" kategóriás jogosítványú belépőszinttel

    Megnézem >>
  • Poggyász rakodó munkalehetőság a müncheni repülőtéren

    Beszélsz németül? Európai szintű jövedelmet szeretnél? Nem rendelkezel szakmával, de Németországban szeretnél dolgozni? Ha minden kérdésre IGEN a válaszod, jelentkezz! Poggyász rakodó kollégákat keresünk Münchenbe!

    Megnézem >>
  • Palacktöltő munkalehetőség Székesfehárváron

    Hosszútávú munkalehetőség? Gyors elhelyezkedés? Kiszámítható munkarend? Stabilitás, megbecsülés! Érdekel? -> Olvass tovább! Palacktöltő és kezelő kollégákat keresünk Magyarország egyik vezető PB gáz szolgáltatójához!

    Megnézem >>