Fröccsöntő gépbeállító/Szerszámfelrakó

Az AIDe Hungary Kft. partnere megbízásából gépbeállító munkatársakat keres.

Feladatok:

- Szerszámcsere és gyártásindítás

- Gyártó berendezések folyamatos működésének biztosítása

- A fröccsöntés és a szárítás beállítási paramétereinek napi ellenőrzése

- Hiba esetén beavatkozás

- Gépek tisztántartása, elsőszintű karbantartása

- Munkához kapcsolódó adminisztráció elvégzése

- Biztonsági előírások betartása

Elvárások:

- Hasonló területen szerezett tapasztalat

- Több műszakos munkarend vállalása

- Felhasználói szintű számítógépes ismeret

- Tanulási hajlandóság

- Jó problémamegoldó készség

- Nyitottság, rugalmasság

Előny:

- Emelőgép-kezelő jogosítvány

- Tapasztalat robot programozásban

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • versenyképes kereseti lehetőség
  • utazási költségtérítés
  • tiszta, kulturált munkakörülmények
  • családias hangulat

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország

Legyen Ön is a Budapest Airport munkatársa!

Aktuális állások

Állásajánlatok

  • Gépjárművezető - Ausztria

    Gépkocsivezetőket keresünk több mint 25 éves logisztikai tapasztalattal rendelkező partnerünk részére Großbersdorfba az alábbi feltételekkel!

    Megnézem >>
  • Raktári betanított munkalehetőség (részmunkaidő) - Ausztria

    Raktári betanított munkakörben (részmunkaidő) keresünk több mint 25 éves logisztikai tapasztalattal rendelkező partnerünk részére Großbersdorfba az alábbi feltételekkel!

    Megnézem >>
  • Toborzó (részmunkaidő) - Székesfehérvár

    Tapasztalt toborzó vagy de váltani szeretnél? Szeretnél ötleteiddel, kreativitásoddal hozzájárulni egy cég sikeres fejlődéséhez? Nyitott vagy teljes körű, önálló, felelőségteljes projektek támogatására? Otthon vagy az online marketing és a social media világában?Nyitottak vagyunk az új ötletekre! Csatlakozz hozzánk!

    Megnézem >>
  • Szakács (repülőgépen) - Ausztria

    Bécs – Schwechat repülőtérre keresünk közvetlen foglalkoztatás keretében azonnali belépéssel repülő szakács munkakörbe ( business osztályra) kollégákat!

    Megnézem >>
  • Profilhúzó állás szállással

    Az AIDe Hungary Kft. partnere megbízásából profilhúzó betanított munkavállalókat keres szállás lehetőséggel az egész ország területéről !

    Megnézem >>