Raktári munkatárs - Szigetszentmiklós

Stabil, biztos munkahelyet keresel? Fontos számodra a bejelentett munkaviszony, megbecsülés és a jó hangulatú, összetartó csapat? Jelentkezz élelmiszer kereskedelmi hálózatként működő partnerünkhöz raktári munkatárs pozícióba! Növekedj velünk

Feladatok:

  • Bolti rendelések összekészítése
  • Komissiózás
  • Raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások:
  • Befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • Többműszakos munkarend vállalása hideg vagy mélyhűtött területen
  • Orvosi alkalmassági
  • Fizikai állóképesség
  • Targoncás jogosítvány előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:
  • Fix, versenyképes alapbér + magas béren kívül juttatások
  • Munkába járás 100%-os támogatása
  • Céges buszjáratok (Csepel- Szigetszentmiklós- Tököl - Szigethalom - Szigetszentmiklós)
  • Nagy értékű egészségprogram
  • Bejelentett, legális munkavégzés
  • Stabilitás
  • Munkavállalói kedvezményprogram

Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós

Várjuk jelentkezésed!

E-mail: allas@aidehungary.hu
Telefon: a 06-70-884-7200

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós / Magyarország

Legyen Ön is a Budapest Airport munkatársa!

Munka a Vapiano-nál

Aktuális állások

Állásajánlatok

  • Utasforgalmi koordinátor - Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

    Vonz a repülés világa? Pörgős munkakörnyezetben vagy igazán motivált? Felelősségteljes és változatos munkát keresel nemzetközi környezetben? Előzékenyen kommunikálsz, szeretsz másoknak segíteni, pozitív a hozzáállásod és jó a probléma megoldó képességed? Téged keresünk! Jelentkezz utasforgalmi koordinátornak!

    Megnézem >>
  • Toborzási és kiválasztási munkatárs - Debrecen

    Tapasztalt toborzó vagy de váltani szeretnél? Szeretnél ötleteiddel, kreativitásoddal hozzájárulni egy cég sikeres fejlődéséhez? Nyitott vagy teljes körű, önálló, felelőségteljes projektek támogatására? Otthon vagy az online marketing és a social media világában? Nyitottak vagyunk az új ötletekre! Csatlakozz hozzánk!

    Megnézem >>
  • Szakképzett cukrász - Budapest

    Imádsz örömet okozni az édességeiddel? Tapasztalattal rendelkezel a sós és édes sütemények világában? Pozitív személyiség vagy, szeretsz csapatban dolgozni és megbízható vagy? Téged keresünk! Kollégákat keresünk catering szolgáltatással foglalkozó partnerünkhöz cukrász pozícióban!

    Megnézem >>
  • Büfé pultos felszolgáló - Budapest

    Alapszinten beszélsz angolul és van már tapasztalatod kereskedelemben vagy vendéglátásban? Szeretsz csapatban dolgozni, vendég orientált vagy? Pörgős környezetben vagy motivált? Jelentkezz! Kollégákat keresünk catering szolgáltatással foglalkozó partnerünkhöz egyetemi büféjébe felszolgáló pozícióban!

    Megnézem >>
  • Szakképzett szakács - Budapest

    Sok éhes száj várja az egyetemi konyháról kikerülő finom falatokat. Csak éppen az a két kéz hiányzik hozzá ami mindezeket elkészítené. Úgy érzed, szakácsnak születtél, imádsz örömet okozni az ételeiddel? Pozitív személyiség vagy, szeretsz csapatban dolgozni és megbízható vagy? Téged keresünk! Kollégákat keresünk 11 egységet üzemeltető partnerünkhöz szakács pozícióba!

    Megnézem >>