Toborzási és kiválasztási munkatárs - Debrecen

Tapasztalt toborzó vagy de váltani szeretnél? Szeretnél ötleteiddel, kreativitásoddal hozzájárulni egy cég sikeres fejlődéséhez? Nyitott vagy teljes körű, önálló, felelőségteljes projektek támogatására? Otthon vagy az online marketing és a social media világában? Nyitottak vagyunk az új ötletekre! Csatlakozz hozzánk!

Mik is lennének a feladataid?
- Önálló projektek irányítása - vezesd sikerre a toborzásodat, legyenek saját kezdeményezéseid.
- Jelentkezők tájékoztatása - ahol tudnak, ott lépnek kapcsolatba velünk az emberek: telefonon, e-mailen, facebookon, személyesen.
- Hirdetéseink nyomonkövetése - találd meg a legjobb hirdetési csatornát, legyünk folyamatosan a leendő munkavállalóink szeme előtt.
- Jelentkezők és hirdetések adminisztrációja - számunkra fontos, hogy a jelentkezők ne vesszenek el, mindig kapjanak választ a pályázatuk eredményéről.

Mit várunk el tőled?
-  Toborzás-kiválasztásban szerzett min. 1 éves tapasztalatot, melyet hasznosítanál nálunk.
- Középszintű kommunikatív angol nyelvtudást.
- Töretlen lelkesedést és motivációt, amit nem veszítesz el apróbb nehézségek esetén sem.
- Barátságos hang és végtelen türelem, amivel a munkavállalóink ügyes bajos kérdéseire válaszolsz
- Akarj tanulni, fejlődni és előrelépni, mert rengeteg lehetőség vár nálunk.
- „B” kategóriás jogosítványt, hisz munkavégzésünk nem csak az irodában folyik.
-  Előnyként kezeljük, ha az angol mellett németül is középszinten kommunikálsz.

Cserébe mit kínálunk?
- Fix, kiszámítható jövedelmet.
- Folyamatosan segítjük a szakmai fejlődésed.
- Céges mobiltelefont, laptopot.
- Barátságos, támogató csapatot, ahol a nevetés a titkos fegyverünk.

Hosszú távra tervezünk, mert abban hiszünk, hogy így tudunk eredményeket felmutatni!

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címre!

Munkavégzés helye: Debrecen / Magyarország

Munkavégzés helye: Debrecen / Magyarország

Legyen Ön is a Budapest Airport munkatársa!

Munka a Vapiano-nál

Aktuális állások

Állásajánlatok

  • Raktári munkatárs - Székesfehérvár

    Stabil, biztos munkahelyet keresel? Fontos számodra a bejelentett munkaviszony, megbecsülés és a jó hangulatú, összetartó csapat? Jelentkezz élelmiszer kereskedelmi hálózatként működő partnerünkhöz raktári munkatárs pozícióba! Növekedj velünk

    Megnézem >>
  • Védelmi ellenőr (SRA) - Liszt Ferenc Repülőtér

    Vonz a repülés világa?  Éjszakás műszakban szeretnél dolgozni? Szereted a pörgést, szeretsz új dolgokat tanulni és nem félsz a felelősségteljes munkától?  Lépj a tettek mezejére! Legyen olyan munkahelyed ahová szívesen jársz be nap mint nap! Csatlakozz Te is!

    Megnézem >>
  • Liszt Ferenc Repülőtér VIP váró koordinátor 6 órában

    Szeretnél nap mint nap találkozni egy területtel, melynek eleganciájáért, tisztaságáért és méltán híres megítéléséért te vagy a felelős? A megismételhetetlen vendégélmény rajtad is múlik! Várjuk hölgyek jelentkezését fiatalos, üde csapatunkba! Az AIDe-Hungary Kft. partnerének megbízásából takarító munkatársakat keres VIP váróba, állandó 12.00-21.00 közötti munkarendben a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre!

    Megnézem >>
  • Repülőgépeket kiszolgáló speciális járművekre gépkocsivezetői álláslehetőség - Liszt Ferenc Repülőtér

    Az AIDe-Hungary repülőgépeket kiszolgáló speciális járművek vezetésére keres gépkocsivezetőket, akár "B" kategóriás jogosítványú belépőszinttel

    Megnézem >>
  • Elveszett poggyász ügyintéző

    Sikeresen végeztél a tanulmányaiddal, de nem tudod hol kezd el a karriered? Szeretnéd használni megszerzett nyelvtudásodat a mindennapokban? Szeretsz emberekkel foglalkozni, jó a kommunikációs készséged, könnyen megtalálod a hangot bárkivel? Keressük új kollégáinkat 4, 6 ,8 órában egyaránt! Pályakezdőként is jelentkezz bátran! Mindenre megtanítunk, hogy egy új szakmát kaphass a kezedbe!

    Megnézem >>