Komissiózó (hűtőház vagy mélyhűtőház)

Stabil, biztos munkahelyet keresel? Fontos számodra a bejelentett munkaviszony, megbecsülés és a jó hangulatú, összetartó csapat? Jelentkezz élelmiszerkereskedelmi hálózatként működő partnerünkhöz raktári munkatárs pozícióba! Növekedj velünk!

Feladatok:

  • bolti rendelések összekészítése, komissiózás: szárazáru,hűtött (0-4 °C) vagy mélyhűtött (-24 ˚C) területen
  • a raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel
  • egyéb raktári feladatok ellátása

Elvárások:
  • Befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Orvosi alkalmassági
  • Fizikai állóképesség
  • Targoncás jogosítvány előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:
  • Fix, versenyképes alapbér + magas béren kívül juttatások
  • Munkába járás 100%-os támogatása
  • Céges buszjáratok (Csepel- Szigetszentmiklós- Tököl - Szigethalom - Szigetszentmiklós)
  • Nagy értékű egészségprogram
  • Bejelentett, legális munkavégzés
  • Stabilitás
  • Munkavállalói kedvezményprogram

Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Várjuk jelentkezésed!

allas@aidehungary.hu
Telefon: a 06-70-884-7200

Munkavégzés helye: Hermánszeg / Magyarország

Legyen Ön is a Budapest Airport munkatársa!

Munka a Vapiano-nál

Aktuális állások

Állásajánlatok

  • Áruszállító (részmunkaidőben) - Budapest

    Van egy kis szabadidőd, és szeretnéd kibővíteni a kereseted? Korán kelő típus vagy, és nem jelent problémát a reggeli munkavégzés? Kimondottan másodállást keresel? JELENTKEZZ! Áruszállítókat keresünk XIX. kerületi catering szolgáltatással foglalkozó partnerünkhöz!

    Megnézem >>
  • Poggyászraktár operátor - Liszt Ferenc Repülőtér

    Fontos számodra a bejelentett munkaviszony, különleges munkakörnyezet és a stabilitás? Hosszú távú munkahelyet keresel, ahol megbecsülnek? Szívesen részese lennél a repülőtér mindennapi működésének? Van számodra egy ideális ajánlatunk! Repülőtéri poggyászraktár operátor kollégákat keresünk a Budapest Airport-hoz!

    Megnézem >>
  • Raktári munkatárs - Székesfehérvár

    Stabil, biztos munkahelyet keresel? Fontos számodra a bejelentett munkaviszony, megbecsülés és a jó hangulatú, összetartó csapat? Jelentkezz élelmiszer kereskedelmi hálózatként működő partnerünkhöz raktári munkatárs pozícióba! Növekedj velünk

    Megnézem >>
  • Védelmi ellenőr (SRA) - Liszt Ferenc Repülőtér

    Vonz a repülés világa?  Éjszakás műszakban szeretnél dolgozni? Szereted a pörgést, szeretsz új dolgokat tanulni és nem félsz a felelősségteljes munkától?  Lépj a tettek mezejére! Legyen olyan munkahelyed ahová szívesen jársz be nap mint nap! Csatlakozz Te is!

    Megnézem >>
  • Áruösszekészítő - Szigetszentmiklós

    Stabil, biztos munkahelyet keresel? Fontos számodra a bejelentett munkaviszony, megbecsülés és a jó hangulatú, összetartó csapat? Jelentkezz élelmiszerkereskedelmi hálózatként működő partnerünkhöz áruösszekészítő pozícióba! Növekedj velünk!

    Megnézem >>