Védelmi ellenőr (SRA) - Liszt Ferenc Repülőtér

Vonz a repülés világa?  Éjszakás műszakban szeretnél dolgozni? Szereted a pörgést, szeretsz új dolgokat tanulni és nem félsz a felelősségteljes munkától?  Lépj a tettek mezejére! Legyen olyan munkahelyed ahová szívesen jársz be nap mint nap! Csatlakozz Te is!

Milyen feladatok várnak majd rád?
•  A repülőtér területére belépő személyzet és gépjárművel ellenőrzése
•  A biztonsági területre és légi közlekedésre veszélyes tárgyak, eszközök és anyagok kiszűrése és ezek bekerülésének megakadályozása

Miket várunk el tőled?
• Középfokú végzettséget (érettségit)
• Önállóan, illetve csapatban is tudj dolgozni
• Akarj tanulni és fejlődni!
• Légy alázatos és nyitott a világ iránt, kövesd a szabályokat, légy precíz!

Mit adunk cserébe?
• 2019. március 1-től br. 300.000 Ft/ hó alapbér, br 80.000 ft bónusz (teljesítmény függvényében) 3 havonta + műszakpótlék
• A ledolgozott idővel emelkedő bér
• 12 óra/nap állandó éjszakai munkavégzés (2 munkanapot, 2 szabadnap követ)
• Kihívások nap mint nap
• Folyamatos nyüzsgés
• Egyedülálló munkakörnyezet
• Tömegközlekedés nélküli időpontokban ingyenes be- vagy hazaszállítás
• A munkakör ellátásához szükséges képzést a cég biztosítja

Hogyan jelentkezhetsz?
Amennyiben úgy gondolod, hogy ebben a különleges világban a helyed, várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címre a pozíció megjelölésével!

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. Kerület / Magyarország

Legyen Ön is a Budapest Airport munkatársa!

Munka a Vapiano-nál

Aktuális állások

Állásajánlatok

  • Üzletfejlesztési munkatárs (Sales) - Budapest, 18. kerület

    Megnyerően kommunikálsz és az értékesítés a véredben van? A kihívásokban a lehetőséget látod és könnyen teremtesz kapcsolatokat? Gyorsan feltérképezed és oda figyelsz mások igényeire? Készen állsz HR területen megismerni új üzleti modellünket és bevezetésre váró HR szoftverünket? IGEN? Téged keresünk!

    Megnézem >>
  • Raktáros munkalehetőség NYUGDÍJAS kollégáknak Budaörsön!

    Nyugdíj mellett munkát keres? Raktáros kollégákat keresünk tömítők, ragasztók, tetőipari termékek gyártásával foglalkozó partnerünk részére!

    Megnézem >>
  • Védelmi ellenőr (SRA) - Liszt Ferenc Repülőtér

    Megnézem >>
  • HR Projektvezető - Debrecen

    Ha úgy gondolod eljött az ideje, hogy saját projekted legyen.  Ha önálló üzletet szeretnél építeni. Ha úgy érzed csak a lehetőség hiányzik terveid megvalósításához. Akkor mi az elképzeléseid megvalósításához adjuk a feltételeket és várjuk a jelentkezésedet. Esélyeid komolyan nőnek, ha ismered hr szakmát, kitűnő kommunikációs készséggel és lendületes, proaktív hozzáállással rendelkezel. Olyan talpraesett, határozott fellépésű HR PROJEKTVEZETŐT keresünk, aki a kihívásokban a lehetőségeket látja és tudásával, tapasztalatával hozzájárul újonnan alakuló irodánk sikeréhez.

    Megnézem >>
  • Büfé pultos felszolgáló - Budapest

    Alapszinten beszélsz angolul és van már tapasztalatod kereskedelemben vagy vendéglátásban? Szeretsz csapatban dolgozni, vendég orientált vagy? Pörgős környezetben vagy motivált? Jelentkezz! Kollégákat keresünk catering szolgáltatással foglalkozó partnerünkhöz egyetemi büféjébe felszolgáló pozícióban!

    Megnézem >>