Üzletfejlesztési munkatárs (Sales) - Budapest, 18. kerület

Megnyerően kommunikálsz és az értékesítés a véredben van? A kihívásokban a lehetőséget látod és könnyen teremtesz kapcsolatokat? Gyorsan feltérképezed és oda figyelsz mások igényeire? Készen állsz HR területen megismerni új üzleti modellünket és bevezetésre váró HR szoftverünket? IGEN? Téged keresünk!

Mik a feladatok?

  • jelenlegi szolgáltatási termékekhez új ügyfélkör felkutatása és saját portfólió kiépítése.
  • ügyfelekkel való rendszeres és folyamatos kapcsolattartás,
  • szolgáltatási kör bővítésére vonatkozó piaci igények feltérképezése, javaslatok megfogalmazása,
  • hr terület munkáját támogató szoftver piaci bevezetése,
  • piaci, szakmai trendek és változások monitorozása, üzletfejlesztés,
  • kimutatások, riportok készítése, sales tevékenység pontos és naprakész adminisztrációja,
  • aktív részvétel a szolgáltatás központú humán szolgáltatás folyamatának kialakításában.
Mik az elvárásaink?
  • könnyen találd meg a hangot másokkal, fellépéseddel tegyél jó benyomást másokra,
  • legyen erős üzleti/értékesítési vénád,
  • ne félj a felelősségteljes munkáról, sőt, leginkább ez motiváljon,
  • legyen B kategóriás jogosítványod,
  • kommunikálj minimum középszinten angolul.
Mit kínálunk?
  • a karriered a saját kezedben van, nem csak megélheted, meg is teremtheted a változást, ami előre visz,
  • fiatalos csapat vár rád, ahol legfontosabbak az emberi értékek,
  • rendszeresen kaphatsz és adhatsz visszajelzést a munkádról, észrevételeidről, a vezető ajtaja mindig nyitva áll,
  • munkánkat felelősséggel végezzük, mert tudjuk, hogy az eredményességre mindannyian hatást gyakorlunk,
  • munkádat vonzó kompenzációs csomaggal, teljesítményedet bónusszal honoráljuk.
Mik lehetnek másokkal szembeni előnyeid?
  • HR és/vagy munkaügyi területen, munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat.

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címre!

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. Kerület / Magyarország

Legyen Ön is a Budapest Airport munkatársa!

Munka a Vapiano-nál

Aktuális állások

Állásajánlatok

  • CNC betanított gépkezelő - Nagykanizsa

    Fémipari termékeket előállító partnerünk részére keresünk gyakorlattal rendelkező - papír nem fontos - CNC hajlítógép kezelő munkavállalót.

    Megnézem >>
  • Alumínium hegesztő - Nagykanizsa

    Fémipari termékeket előállító partnerünk részére gyakorlattal rendelkező alumínium hegesztő munkatársakat keresünk.

    Megnézem >>
  • Raktáros - Nagykanizsa

    Fémipari termékeket gyártó partnerünk részére keresünk raktáros munkavállalót.

    Megnézem >>
  • Targoncavezető - Nagykanizsa

    Fémipari termékeket előállító partnerünk részére targoncavezető munkavállalót keresünk kamionok rakodására.

    Megnézem >>
  • Repülőtéri parkoló supervisor

    Vonz a reptér világa? Gyors helyzetfelismerő képességed van? Jól kezeled a konfliktushelyzeteket? Mozgalmas állást keresel, ahol soha nem unatkozol? Téged keresünk repülőtéri parkoló supervisor pozícióban!

    Megnézem >>