Raktáros munkalehetőség NYUGDÍJAS kollégáknak Budaörsön!

Nyugdíj mellett munkát keres? Raktáros kollégákat keresünk tömítők, ragasztók, tetőipari termékek gyártásával foglalkozó partnerünk részére!

Feladatok:

  • A teljes raktári folyamatban való részvétel /komissiózás, címkézés, árukiadás, tételes áruátvétel, betárolás
  • Készletellenőrzés, leltározás
  • Raktári rend folyamatos megtartása
  • Raktári berendezések karbantartása
Elvárások:
  • Befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • Fizikai állóképesség
Amit kínálunk:
  • Br. 1600 Ft. órabér (Mindössze 15% SZJA!)
  • 1 műszakos munkarend (7:30-16:00)
  • Családias légkör, segítőkész kollégák

Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Várjuk jelentkezését!

allas@aidehungary.hu
Telefon: +36 70-619-4554

Munkavégzés helye: Budaörs / Magyarország

Legyen Ön is a Budapest Airport munkatársa!

Munka a Vapiano-nál

Aktuális állások

Állásajánlatok

  • CNC betanított gépkezelő - Nagykanizsa

    Fémipari termékeket előállító partnerünk részére keresünk gyakorlattal rendelkező - papír nem fontos - CNC hajlítógép kezelő munkavállalót.

    Megnézem >>
  • Alumínium hegesztő - Nagykanizsa

    Fémipari termékeket előállító partnerünk részére gyakorlattal rendelkező alumínium hegesztő munkatársakat keresünk.

    Megnézem >>
  • Raktáros - Nagykanizsa

    Fémipari termékeket gyártó partnerünk részére keresünk raktáros munkavállalót.

    Megnézem >>
  • Targoncavezető - Nagykanizsa

    Fémipari termékeket előállító partnerünk részére targoncavezető munkavállalót keresünk kamionok rakodására.

    Megnézem >>
  • Repülőtéri parkoló supervisor

    Vonz a reptér világa? Gyors helyzetfelismerő képességed van? Jól kezeled a konfliktushelyzeteket? Mozgalmas állást keresel, ahol soha nem unatkozol? Téged keresünk repülőtéri parkoló supervisor pozícióban!

    Megnézem >>