Betanított kertész - Debrecen

Unod már a folyton nyakadban lihegő főnököt, a monoton gyártósori munkát vagy épp az irodai melót? Próbáld ki milyen egy kertész élete, most dolgozhatsz teljes vagy akár részmunkaidőben is!

Feladatok, amik Rád várnak:
- díszkert gondozás: fűnyírás, metszés, nyírás (bokrok, sövények),
- elhanyagolt területek rendbetétele: kaszálás, fűnyírás, fa kivágása,
- kertépítés előkészítése, kivitelezése földmunkák, tereprendezés, ültetés, vetés,
- öntözőrendszer telepítésének előkészítése,
- vegyszeres növényvédelem, permetezés,
- zöldhulladék elszállítás
Elvárásaink:
- min. 8 általános iskolai végzettség,
- önálló és csapatban történő munkavégzés,
- megbízhatóság,
- rugalmasság,
- fizikai terhelhetőség,
- büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány.
Előnyök:
- „B” kategóriás jogosítvány,
- hasonló területen szerzett tapasztalat,
- kertész végzettség
- kisgép karbantartási tapasztaltok
Amit a munkádért cserébe kínálunk:
- fiatal, jó fej csapat
- modern gépek és eszközök
- megbecsülés és előre lépési lehetőség
- és a fizetésre sem lesz panasz

Küldd el önéletrajzodat az allas@aidehungary.hu e-mail címre és a tárgymezőbe írd be, hogy "Kertész Meló".

Munkavégzés helye: Debrecen / Magyarország