Minőségellenőr-Nagykanizsa (AIDe_2021_05_6)

Számodra is a minőség az első? Gyorsaság, hatékonyság, megbízhatóság jellemez és a munkában Te magad is ezt várod el? Ha igen?! A következő pár sor Neked szól: Minőségellenőri pozícióba keressük új kollégáinkat nagy múlttal rendelkező műanyagipari termékeket gyártó partnerünk nagykanizsai üzemébe.

Feladataid lesznek:

  • Termékek minőségi kritériumainak ellenőrzése
  • Kövesd nyomon a gyártási feladatokat és szúrd ki a hibákat,
  • Ellenőrzési dokumentumok vezetése egy kis adminisztráció mindig belefér

Elvárás:

  • Minőségellenőri tapasztalat, a terület, amivel eddig foglalkoztál másodlagos, megismered ezt is!
  • Számítógép és táblázat kezelő alap szintű ismerete. Ha az okos telefonodat rutinból kezeled, nem lesz gondod!
  • Férfiak és nők jelentkezését egyaránt várjuk
  • 3 műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • egy újra formálódó cég megbecsült alapemberévé válhatsz
  • olyan bért kínálunk, amiből Te is érzed a megbecsülést
  • hosszútávú munkalehetőség egy fejlődő, célorientált vállaltnál.

Ha úgy érzed, szívesen belevágnál, ez csak Rajtad múlik! Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu címen, dolgozzunk együtt mielőbb!

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország