Gépkarbantartó - Budapest XVIII. kerületben (AIDe_2021_06_06)

Egy toleráns csapat, tiszta, rendezett munkakörülmények várnak rád, olyan munkahelyen, ahol a cég odafigyel a munkavállalók egészségének koronavírussal szembeni védelmére is.

A minden napokban a következő feladatok várnak Rád:

  • Szerelőgépek karbantartása, ápolása
  • Automata gépek működésének beállítása
  • Kapcsolattartás a gyártás területén dolgozókkal, külsős beszállítókkal és a gyártás-előkészítéssel

Biztosan Te vagy a mi emberünk, hogyha a következő elvárásoknak megfelelsz:

  • Automatizálási technikusi, gépésztechnikusi, mechatronikai végzettséged van
  • Gond nélkül olvasod a műszaki rajzokat
  • Többéves munkatapasztalattal rendelkezel pneumatikus és elektromos berendezések kezelésében, beállításában
  • Precíz vagy és jó minőségű munkát végzel

És amit a jól végzett munkádért cserébe kínálunk

  • Bruttó 404 ezer Ft-os alapfizetés + cafeteria
  • Túlóra 100%-kal, a vasárnapi túlóra 150%-kal kerül kifizetésre
  • Saját munkád és a cég eredményességétől függően akár 13. és 14. havi fizetéssel is számolhatsz
  • Modern munkakörülmények, tiszta igényes munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör, fiatalos, toleráns csapat
  • Változatos és felelősségteljes feladatok
  • Továbbképzési lehetőségek

Jó ha tudod:

  • Munkavégzés helye: Budapest XVIII. Kerület
  • Termékeinket kizárólag Németországban forgalmazzák, és rengeteg megrendelésünk van, ezért több műszakos munkarendben dolgozunk

Kérdéseddel hívj fel minket vagy jelentkezz egyből az allas@aidehungary.hu e-mail címen és felvesszük veled a kapcsolatot.

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. Kerület / Magyarország