Gépkarbantartó (AIDe_2021_10_01_01)

Van valamilyen fémipari végzettséged, esetleg dolgoztál már korábban karbantartó munkakörben? Szívesen végeznél egy változatos, kötetlenebb munkát egy szuper csapatban? Ha igen jelentkezz, mert profilhúzó gépek szerszámainak karbantartására keresünk új kollégát nagykanizsai partnerünk részére.

Napi feladataid:

  • A profilhúzó gép szerszámainak leszerelése, a szükséges karbantartás és tisztítást követően a szerszám visszaszerelés.
  • Az elvégzett munkák dokumentációja.

Elvárás:

  • Fémipari végzettség vagy karbantartásban szerzett tapasztalat szükséges.
  • Nyitottság a tanulásra.
  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • A folytonos, 4 műszakos munkavégzés vállalása.

Amit kínálunk:

  • Munkádat versenyképes juttatási csomaggal honoráljuk.
  • Nagykanizsa egyik legstabilabb cégénél dolgozhatsz, ahol nem kell aggódnod a munkahelyed miatt.
  • Jelenléti és minőségi bónuszok várnak.
  • Kiemelt műszakpótlék.
  • Bejárás támogatás.
  • Szuper munkahelyi körülmények, jó fej kollégák, megértő vezetők.
  • Munkaruhát és munkavédelmi cipőt az első perctől kapsz, mert a legfontosabb Te vagy!
  • Hosszútávon számítunk a munkádra, ezért igyekszünk minél jobban megbecsülni Téged!

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címen önéletrajzod kíséretében.

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország