Könnyűszerkezetes épület szerelő - Nagykanizsa (AIDe_2021_10_29_01)

Tudtad, hogy egyre nagyobb teret hódít Magyarországon is a mobilházak iránti érdeklődés? Ami nem is csoda, mivel rövid idő alatt és elérhetőbb áron kivitelezhető egy új otthon. Ha szeretnél részt venni és jól keresni ilyen házak építésében és telepítésében itt a szuper lehetőség. És ami a legjobb, hogy a munka modern zárt csarnokban zajlik amit nyáron hűtünk, télen pedig fűtünk! Ha minden a barkácsolás, ezer mesternek tartanak az ismerőseid vagy az építőiparban szereztél már némi gyakorlatot, esetleg egy igazi mesterember vagy Téged keresünk! Várjuk jelentkezésed és csatlakozz partnerünk egyedülálló csapatához és próbáld ki az építőipar napos oldalát!

Ki az akit keresünk:

  • Több pozíció is betöltésre vár. Keresünk szakmunkásokat: ács, asztalos, burkoló, gipszkartonos vagy más építőipari területről és betanított dolgozókat is.
  • Szakmunkások esetében a szakma iránti elhivatottság és némi tapasztalat az elvárás.
  • Betanított dolgozók esetén fontos, hogy pontosan, precízen és lelkiismeretesen végezd a feladatod, legyen jó kézügyességed és szeress dolgozni. A feladatok nem bonyolultak, gyakran ismétlődnek, de nagy koncentrációt igényelnek.
  • Fontos, hogy jó fizikumod legyen, de ez az építőiparban egy általános elvárás.
  • A házak fából készülnek, úgyhogy szeresd Te is a fát és tudj vele bánni és megmunkálni.

Mik lesznek a feladataid:

  • Elsősorban építőipari famunka.
  • A mobilház elemeinek legyártása.
  • A mobil ház elemeinek összeszerelése.
  • Burkolás, festés, csiszolás és minden ami ezzel jár.
  • Ha szeretnéd és vállalod részt vehetsz a házak helyszíni telepítésében is, igaz ez utazással és több napos távolléttel járhat az országban bárhol, de hidd el megéri vállalni.

Amit kínálunk:

  • 2022 januárjától új, modern csarnokban zajlik a munka Nagykanizsán. Télen fűtjük, nyáron hűtjük.
  • Jól megközelíthető munkahely akár tömegközlekedéssel is.
  • A pihenő idődet kulturált, kényelmes körülmények között töltheted el. Az ebédlő is teljeskörűen gépesített. Sőtt ingyen kávé, tea és víz áll rendelkezésedre egész nap.
  • Napi 8 órás munkaidő ami reggel 6-tól délután 2-ig tart és a hétvégéid szabadok.
  • Szuper, összetartó csapat vár.
  • Fejlődési lehetőség, ha ügyes vagy és tényleg akarsz a határ a csillagos ég.
  • És a legfontosabb, hogy a fizetésedre sem lesz panasz. Kezdő fizetés nettó 220.000 Ft -500.000 Ft-tól + prémium.
  • Bejárásodat is támogatjuk.

Jelentkezéshez küldd el önéletrajzod az allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország