Raktáros - Nagykanizsa (AIDe_2021_11_08_02)

Szereted, ha minden a helyén van? Te magad is rendszerben gondolkodsz? Szuper, mert pont egy ilyen embert keresünk nagykanizsai telekommunikációs hálózatok kiépítést végző partnerünk raktárába. Várjuk hölgyek és urak jelentkezését egyaránt, legyél te az új raktáros kolléga!

Napi feladataid:

  • Beérkező alapanyagok, alkatrészek, szerszámok betárolása, rendszerezése.
  • Reggeli munkakezdésnél a szerelő kollégák számára a megfelelő alkatrészek, alapanyagok kiadása.
  • A szükséges dokumentáció elvégzése.
  • A bevételezett és kiadott tételek számítógépen való rögzítése.
  • A raktári árukészlet folyamatos nyomon követése.

Elvárás:

  • Legyen középfokú végzettséged.
  • Legyen erős felhasználói szintű számítógépes ismereted.
  • Legyen jó kommunikációs készséged.
  • Munkádat precízen és pontosan végezd.
  • Egy műszakos nappali munka rend, szombati munkavégzés és túl munka előfordulhat.

Előny:

  • Raktárban szerzett tapasztalat.
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit a munkádért cserébe kínál a cég:

  • Versenyképes fizetés.
  • Munkába járás támogatása.
  • Stabil háttér, hosszú távú munka lehetőség
  • Segítőkész kollégáid és barátságos vezetők várnak.

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címen, az önéletrajzod kíséretében.

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország