Gépészmérnök-Marcali (AIDe_2021_11_12_01)

Pályakezdő gépészmérnök vagy aki tele van tervekkel és fiatalos lendülettel vagy éppen tapasztalt szakember aki már jó pár mérnöki projekten túl van? Legyen bárhogy is nálunk megtalálod a neked megfelelő mérnöki állást, mivel nemzetközi partnerünk Marcaliban található közel 1000 fős üzemében rengeteg a feladat. Csatlakozz különleges csapatunkhoz és jelentkezz GÉPÉSZMÉRNÖKNEK hozzánk!

Feladatok amiben számítunk Rád:

  • Műszaki rajzok, dokumentációk elkészítése és naprakészen tartása.
  • Gyártási folyamatok megtervezése és koordinálása.
  • Prototípus gyártások végkísérése.
  • Megfelelő anyagok kiválasztása.
  • Műszaki ellenőrzések elvégzése.
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a gyártórészlegekkel.
  • Beszámolók, riportok készítése.

Az ideális jelölt akit keresünk:

  • Felsőfokú gépész mérnöki végzettséggel rendelkezik (Gépész-, Villamos-, vagy Mechatronikai mérnök).
  • Közép szinten beszél németül vagy angolul.
  • Erős számítógépes ismeretek (MS Office). Előny a CAD (AutoCad).
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó képességgel rendelkezik.

További előnyök:

  • LEAN ismeretek és gyakorlati tapasztalat.
  • Minőségbiztosítási ismeretek, tapasztalatok.
  • ERP rendszerek / 3D tervezőprogram (CREO) ismeretek

Amit a cég kínál számodra:

  • Versenyképes alapbér, célprémium, 13. havi fizetés.
  • Cafetéria juttatások.
  • Céges telefon.
  • Fejlődési lehetőség, németországi kiküldetések.
  • Nemzetközi vállalati kultúra: átlátható elvárások, fiatalos-modern környezet, a szaktudás és tapasztalat elismerése.
  • A közös célok elérésében kollégáid és vezetőid támogatni fogják mindennapi munkád.
  • Hosszútávú munkalehetőségre számíthatsz egy erős, fejlődő cég kötelékében.

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címre önéletrajzod kíséretében.

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország