Villamosmérnök - Marcali (AIDe_2021_11_12_02)

A mai villamosmérnököknek járatosnak kell lennie a villamos berendezések tervezésében és üzemeltetésében valamint az ipari folyamatok irányításában is. Te is egy ilyen szakember vagy? Akkor egy szuper ajánlatunk van számodra: nemzetközi partnerünk Marcaliban található üzemébe keresünk VILLAMOSMÉRNÖK kollégát.

Feladatok amiben számítunk Rád:

  • Műszaki specifikációk előkészítése, aktualizálása.
  • Tervezési, engedélyezési folyamatok irányítása.
  • Szabványoknak való megfelelés ellenőrzése.
  • A technológiai területen felmerülő hibák feltárása. A hibák előfordulásának csökkentése.
  • Fejlesztésekben, új eszközök, új mérési technológiák kipróbálásában való részvétel. Az eredmények dokumentálása.
  • Prototípus gyártásában való közreműködés, mérések elvégzése, technológiai paraméterek meghatározása.
  • Kapcsolattartás partnerekkel és a gyártási területtel.

Az ideális jelölt akit keresünk:

  • Villamosmérnök végzettséggel rendelkezik.
  • Felsőfokú villamosmérnök diplomája van.
  • Minimum 3 éves gyártásban szerzett releváns tapasztalattal büszkélkedhet.
  • Kiváló problémamegoldó képesség jellemzi.
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretei vannak.
  • Kommunikációs szinten beszél angolul vagy németül.
  • Szaktudással rendelkezik a projektkezelésben.

Amit a cég kínál számodra:

  • Kiemelkedő alapbér, célprémium, 13. havi fizetés.
  • Cafetéria juttatások.
  • Céges telefon.
  • Fejlődési lehetőség, németországi kiküldetések.
  • Nemzetközi vállalati kultúra: átlátható elvárások, fiatalos-modern környezet, a szaktudás és tapasztalat elismerése.
  • A közös célok elérésében kollégáid és vezetőid támogatni fogják mindennapi munkád.
  • Hosszútávú munkalehetőségre számíthatsz egy erős, fejlődő cég kötelékében.

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címre, önéletrajzod kíséretében.

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország