Raktáros-Gyál (AIDe_2021_11_24_01)

Akkor érzed igazán jól magad, ha a targoncán ülve cikázol a raktár sorai között és végül minden a helyére kerül? Akkor ez a hirdetés neked szól! Műanyag fröccsöntéssel foglalkozó partnerünk gyáli gyáregységbe keresünk új RAKTÁROS kollégákat targoncás jogosítvánnyal.

Feladatok amikben számítunk Rád a mindennapokban:

  • Be-és kimenő autók szakszerű rakodása az előírásoknak megfelelően.
  • Bejövő áru mennyiségi és minőségi áruátvétele, eltárolása.
  • Késztermék bevételezése az előírásnak megfelelő információk pontos megadásával.

Ahhoz, hogy betölthesd a pozíciót a következőket várjuk el:

  • Raktározásban szerzett tapasztalat.
  • Targoncás jogosítvány (3324).
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés.
  • Több műszakos munkarend vállalása.

Amit a cég kínál:

  • Br. 1985 Ft-os alap órabér.
  • Próbaidőt követően nettó 16.000 Ft Cafetéria.
  • 30 %-os műszakpótlék este 6 és reggel 6 között.
  • Munkábajárás támogatása: autóval 15 Ft/km, tömegközlekedéssel 86%.
  • Hosszútávú munkalehetőség, egy modern, jó körülményeket biztostó cégnél.

Várjuk jelentkezésed önéletrajzod kíséretében az allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Munkavégzés helye: Budapest / Magyarország