Terminálüzemeltetési és információs munkatárs - Liszt Ferenc Repülőtér

Nem csak egy nyári állást keresel, hanem hosszú távra tervezel? Folyton pörögsz? Életed a szervezés, a koordinálás, az akadályok átugrása, a problémák megoldása? A kihívás számodra a lehetőség? Talpraesett vagy, inspirálnak a változatos, megoldandó feladatok, Te vagy, aki jég hátán is megél? Téged keresünk! A fel-leszálló repülőgépek látványa, a földrészeket összekötő csúcstechnológia, a repülőtér bámulatosan összehangolt működése csak téged vár! Légy részese a repülőtér hatékony működésének!

Feladatok:

  • A 2-es Terminált bejárva segíteni fogod a zökkenőmentes működést, folyamatosan kapcsolatban leszel más osztályokkal
  • Keresed a meghibásodásokat, rendellenességeket, melyek akadályozzák a terminál zavartalan működését és jelzed a vezetődnek
  • Figyelni fogod, hogy kinek van szüksége információra, proaktívan megszólítod az utasokat
  • Járatinformációt nyújtasz és segíted az utasokat kisebb-nagyobb problémáikban
  • Tájékoztatod az utasokat, hogy milyen repülőtéri folyamatok várnak rájuk

 Téged keresünk, ha:
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • folyékonyan beszélsz angolul
  • van ügyfélkezelésben szerzett tapasztalatod
  • tudod vállalni a folyamatos munkarendet 10 órás munkarendben 2 nap munka,2 nap szabad váltásban
  • jó csapatjátékos és kommunikatív, talpraesett személyiség vagy
  • szereted a kihívásokat és nem bírod a monotonitást
Amit kínálunk:
  • Br 340.000 HUF-os havi alapbért + br. 80.000 Ft negyedéves bónuszt (teljesítménytől függően) + műszakpótlékokat
  • izgalmas, nemzetközi környezetben dolgozhatsz
  • magas szintű utasélmény biztosításának részese lehetsz, ahol összetartó csapat vár
  • mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség és fejlődés iránt!
  • hosszú távon számítunk a munkádra!
Amennyiben úgy érzed, hogy helyt tudnál állni ebben a különleges környezetben, várjuk a jelentkezésed!

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. Kerület / Magyarország