Villanyszerelő-Nagykanizsa

Ha a fázis ceruza hallatán nem rajzlapért vagy hegyezőért szaladsz jó eséllyel pályázhatsz villanyszerelői pozíciónkra. Nagykanizsa dinamikusan fejlődő cégéhez keresünk épületgépészetben otthonosan mozgó villanyszerelőt! Ha arra vágysz, hogy egy szuper csapatba tartozz és. hogy minden szempontból megbecsüljék a munkád, jelentkezz most!

Bízunk szakértelmedben, ezért a következő feladatokban számítunk Rád:

  • Az épület elektromos hálózatának felügyelete, karbantartása.
  • Meghibásodás estén a hibakeresése és elhárítása.
  • Az elektromos berendezések ellenőrzése, hiba esetén cseréje.

Elvárásaink:
  • Villanyszerelő végzettség.
  • A szakmában megszerzett legalább egy éves tapasztalat.
  • Probléma megoldó készség.
  • Önálló munkavégzés.
  • Felelősségtudat.

Amit jól végzett munkádért cserébe kínálunk:
  • Szakértelmedet versenyképes juttatási csomaggal honoráljuk.
  • 1 műszakos nappali munkavégzés.
  • Bejárás támogatás.
  • Hosszútávú munkalehetőség.

Várjuk jelentkezésed és önéletrajzod az allas@aidehungary.hu e-mail címre.
Ha több információra lenne szükséged hívd a következő számot: 06 70 389 0770

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország