Nővér,ápoló-Németországban

Van egészségügyi végzettséged és tapasztalatod is? A szíveden viseled az idősek sorsát, szociálisan érzékenyebb vagy az átlagnál? Szeretnéd, ha az elhivatottságod és szakmai képzettségedet méltó módon értékelnék? Akkor ez a hirdetés neked szól! Németországi idősek otthonába keresünk szakképzett nővéreket és ápolókat. Hölgyek és urak jelentkezését egyaránt várjuk.

Feladataid:

  • Az idősek gondozása, ápolása, ellátása az intézményben.
  • Orvosi utasítások végrehajtása.
  • A kezelések dokumentálása.

Ahhoz, hogy jelentkezz a következőkre mindenképp szükséged lesz a következőkre:

  • Beszélj németül legalább B1-es szinten, ezt kérlek vedd komolyan, mert az első lesz amit ellenőriznünk kell.
  • Legyen meg az egészségügy végzettséged és tapasztalatod a betegek alapellátásában és kezelésében.
  • Legyél empatikus, türelmes és segítőkész.
  • Előny, ha van B kategóriás jogosítványod.

Amit a jól végzett munkádért cserébe fogsz kapni:

  • Vonzó fizetés, 15-21 Euro/ órás fizetésre számíthatsz szakmai felkészültségedtől, tapasztalatodtól függően.
  • 13. és 14. havi fizetések.
  • Ahhoz, hogy gördülékenyen induljon külföldi karriered 500 Euro üdvözlő bónuszt is kapsz.
  • Németországi bejelentés és teljes szociális biztosítást is kapsz.
  • Rugalmas munkaidő modellekre is van lehetőséged, vállalhatsz teljes vagy részmunkaidőt, így a hazautazásod is könnyen és rugalmasan megoldható.
  • Mi az AIDe Hungary Kft. és anya cégünk az AIDe GmbH PersonalService a garancia, hogy valós megbízható munkát kínálunk számodra. És, hogy segítségedre leszünk mindenben amiben csak lehetséges.

+1 indok: Egy festői bajor nem is olyan kis város vár: Landshut, a magyar határtól mindössze 480 km-re.

Hogyha felkeltettük érdeklődésed küldd el önéletrajzod az

allas@aidehungary.hu címre, ha még kérdésed lenne érdeklődj nyugodtan ugyanezen az elérhetőségünkön, készséggel állunk rendelkezésedre.

Munkavégzés helye: Budapest / Magyarország