Kiemelt operátor-Nagykanizsa

Ahogy a pozíció megjelölésében is látszik, egy nagyszerű lehetőség vár Rád! Hogyha rendelkezel tapasztalattal a gyártás, termelés területéről vagy eltudnád magad képzelni ebben a világban mindenképp olvasd végig ezt a hirdetést, mert Neked szól!

Feladatok amikben számítunk Rád:

  • Magas műszaki színvonalú termékek összeszerelése, gyártása, ellenőrzése és csomagolása.
  • Ne aggódj mindenre megtanítunk, a mottónk, hogy nincs lehetetlen.

Ahhoz, hogy szuper csapatunk tagja lehess, a következőkre van szükséged:
  • Legalább befejezett 8 általános iskolai végzettség.
  • Legyél csapatjátékos, aki önmagában is jól teljesít.
  • Légy igényes magadra és munkádra egyaránt.
  • Figyelem!Határozott idejű szerződést kínál a cég, viszont a jó dolgozók, a szerződés lejártával további munkalehetőségre számíthatnak. A határozott idejű szerződés 2021.08.31-ig szól.

És, hogy mire számíthatsz, ha velünk dolgozol:
  • Az átlagos operátori béreknél magasabb fizetés.
  • Nappalos, 2 műszakos beosztás, így éjszakáznod sem kell.
  • Az alapbér mellett cafetériára és bónuszokra is számíthatsz.
  • A cég könnyen és gyorsan megközelíthető tömegközlekedéssel és autóval is.
  • Multinacionális környezet, fej kollégák, megértő vezetők segítik mindennapi munkád.

Hogyha kedvet kaptál és érdekel az állás, küldd el önéletrajzod az allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország