Járműfényező -Ausztria

Járműfényező szakemberek figyelem! Ha szeretnél a legmodernebb körülmények és eszközök segítségével dolgozni, mindezt európai színvonalú bérért cserébe, akkor nincs más hátra, mint: Irány Stájerország, Ausztria zöld szíve! Most minden feltétel és segítség adott számodra, ne hagyd ki!

Feladataid a következők lesznek:

  • Gépjárművek karosszériáinak felület előkészítése, felületkezelése, festése, fényezése. Beleértve az elő és utómunkálatokat.
  • Kézi és gépi fényezési technológiák alkalmazása önállóan. Fényező berendezés programozása és irányítása.
  • A minőség és a munkabiztonság betartása.

Mire számíthatsz?
  • Stájerország egyik vezető jármű- és gépgyártó csoportjánál dolgozhatsz.
  • Nem húzzuk az időt, a Te és mi érdekünk is az, hogy minél hamarabb munkába állhass, ehhez minden segítséget megadunk előzetesen, de menet közben is számíthatsz ránk!
  • Változatos, izgalmas feladatok várnak Rád, a legmodernebb eszközökkel és anyagokkal dolgozhatsz.
  • Természetesen ausztriai bejelentés és határozatlan idejű szerződés vár.
  • Az első hónapban br. 2295 Euro, a második hónaptól br. 3000 Euro fizetésre és további juttatásokra és jutalmakra számíthatsz.
  • Mindezek mellett folyamatos fejlődési és képzési lehetőségek segítségével válhatsz jobb szakemberré.
Elvárásaink is vannak, amiket kérünk alaposan mérlegelj és vedd komolyan, mert ezek elengedhetetlenül szükségesek az állás betöltéséhez:
  • Legyen szakirányú végzettséged és szakmunkás bizonyítványod: autóbádogos, fényező, karosszérialakatos.
  • Rendelkezz szakmai tapasztalattal.
  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete, nem kell tökéletesen beszélned, de értsd meg amit mondanak, ezt a felvételi alatt tesztelni is fogjuk.
  • Alapos, lelkiismeretes munkavégzés, önállóság.
  • Három műszak vállalása.
Nos, minden feltételnek megfelelsz? Ki ne hagyd, jelentkezz azonnal!
Várjuk önéletrajzod az allas@aidehungary.hu e-mail címre!

Munkavégzés helye: Ausztria / Ausztria