Speciális CNC gépkezelő - Nagykanizsa

Otthonosan mozogsz a CNC eszterga kezelésében? Szereted, ha változatos feladatokkal hamar elrepül a munkaidőd? Ha igen, jó helyen jársz, mert nagykanizsai partnerünk részére keresünk CNC gépkezelőket. CNC végzettség kell, viszont a tapasztalatot nálunk is megszerezheted!

Hogyan fognak telni mindennapjaid?

· A gépek kezelése és kiszolgálása

· Anyagmozgatási és összeszerelési feladatok

· A legyártott termékek minőségi ellenőrzése

· Programok indítása, apró beállításbeli korrekciója.

Igen, van olyan amit még nem tudsz, de ne aggódj mindenre megtanítanak.

Ahhoz, hogy feladataidat elláthasd, a következőket várjuk el:

· CNC vezérelt gépek alapszintű ismerete.

· lelkiismeretes, tanulásra nyitott hozzáállás

· jó fizikum

· precíz, pontos munkavégzés

Amit a munkádért cserébe adunk:

· Fix, kiszámítható bérezés.

· Különböző bónuszok.

· Jó munkakörülmények.

· Hosszútávú munkalehetőség.

· Stabil hátterű nemzetközi cég.

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címen önéletrajzod kíséretében!

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország