Fröccsöntőgép műszerész-Nagykanizsa

Ha nem csak kívülről ismersz fel egy fröccsöntő gépet, hanem tudod, hogy mit rejt a burkolat, Te vagy a mi emberünk! Nagykanizsai autóipari Partnerünk részére keresünk műanyag ipari fröccsöntésben jártas szakembereket azonnali kezdéssel.

és, hogy miben számítunk Rád?

  • gyártás indítása, leállítása
  • szerszámok cseréje
  • gyártási folyamatok közbeni minőség-ellenőrzés
  • dokumentáció elkészítése
  • rajzolvasás, mérések elvégzése
  • a gépek tisztítása és karbantartása
  • hibaelhárítás
Ahhoz, hogy a gépeket nyugodt szívvel Rád bízhassuk a következőket várjuk el:
  • Fröccsöntő üzemben szerzett valós tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • 3 műszak vállalása (de.: 6.00-14.00, du.: 14.00-22.00, éj.: 22.00-06.00)

Amit a jól végzett munkádért cserébe kínálunk:
  • kiszámítható bérezés,
  • korrekt munkakörülmények,
  • támogató vezetés és jó fej kollégák,
  • a cég szuper helyen van, könnyen megközelíthető, közel Nagykanizsa központjához.

Jelentkezéshez küldd el önéletrajzod az allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország