Üzletfejlesztési munkatárs (Sales) - Budapest, 18. kerület

Megnyerően kommunikálsz és az értékesítés a véredben van? A kihívásokban a lehetőséget látod és könnyen teremtesz kapcsolatokat? Gyorsan feltérképezed és oda figyelsz mások igényeire? Készen állsz HR területen megismerni új üzleti modellünket és bevezetésre váró HR szoftverünket? IGEN? Téged keresünk!

Mik a feladatok?

  • jelenlegi szolgáltatási termékekhez új ügyfélkör felkutatása és saját portfólió kiépítése.
  • ügyfelekkel való rendszeres és folyamatos kapcsolattartás,
  • szolgáltatási kör bővítésére vonatkozó piaci igények feltérképezése, javaslatok megfogalmazása,
  • hr terület munkáját támogató szoftver piaci bevezetése,
  • piaci, szakmai trendek és változások monitorozása, üzletfejlesztés,
  • kimutatások, riportok készítése, sales tevékenység pontos és naprakész adminisztrációja,
  • aktív részvétel a szolgáltatás központú humán szolgáltatás folyamatának kialakításában.
Mik az elvárásaink?
  • könnyen találd meg a hangot másokkal, fellépéseddel tegyél jó benyomást másokra,
  • legyen erős üzleti/értékesítési vénád,
  • ne félj a felelősségteljes munkáról, sőt, leginkább ez motiváljon,
  • legyen B kategóriás jogosítványod,
  • kommunikálj minimum középszinten angolul.
Mit kínálunk?
  • a karriered a saját kezedben van, nem csak megélheted, meg is teremtheted a változást, ami előre visz,
  • fiatalos csapat vár rád, ahol legfontosabbak az emberi értékek,
  • rendszeresen kaphatsz és adhatsz visszajelzést a munkádról, észrevételeidről, a vezető ajtaja mindig nyitva áll,
  • munkánkat felelősséggel végezzük, mert tudjuk, hogy az eredményességre mindannyian hatást gyakorlunk,
  • munkádat vonzó kompenzációs csomaggal, teljesítményedet bónusszal honoráljuk.
Mik lehetnek másokkal szembeni előnyeid?
  • HR és/vagy munkaügyi területen, munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat.

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címre!

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. Kerület / Magyarország

Legyen Ön is a Budapest Airport munkatársa!

Munka a Vapiano-nál

Aktuális állások

Állásajánlatok

  • Üzletfejlesztési munkatárs (Sales) - Budapest, 18. kerület

    Megnézem >>
  • Raktáros munkalehetőség NYUGDÍJAS kollégáknak Budaörsön!

    Nyugdíj mellett munkát keres? Raktáros kollégákat keresünk tömítők, ragasztók, tetőipari termékek gyártásával foglalkozó partnerünk részére!

    Megnézem >>
  • Védelmi ellenőr (SRA) - Liszt Ferenc Repülőtér

    Vonz a repülés világa? Szereted a pörgést, szeretsz új dolgokat tanulni és nem félsz a felelősségteljes munkától?  Lépj a tettek mezejére! Legyen olyan munkahelyed ahová szívesen jársz be nap mint nap! Csatlakozz Te is!

    Megnézem >>
  • Biztonsági őr - Liszt Ferenc Repülőtér

    Átlagon felüli a megfigyelő képességed és minden részletet megjegyzel? Szereted felhívni mindenki figyelmét a szabályok betartására? Nem riadsz vissza egy felelősségteljes munkától? Szeretnéd nemzetközi környezetben kamatoztatni ezen képességeid? - A képzettség nem feltétel, a rátermettség ami kell!

    Megnézem >>
  • Büfé pultos felszolgáló - Budapest

    Alapszinten beszélsz angolul és van már tapasztalatod kereskedelemben vagy vendéglátásban? Szeretsz csapatban dolgozni, vendég orientált vagy? Pörgős környezetben vagy motivált? Jelentkezz! Kollégákat keresünk catering szolgáltatással foglalkozó partnerünkhöz egyetemi büféjébe felszolgáló pozícióban!

    Megnézem >>