Orvosi műszereket gyártó operátor - Budapest

Változatos munkát szeretnél? Szívesen megismernél és használnál különleges technológiákat? Szeretnél valami újat létrehozni? Téged keresünk! Tedd próbára a műszaki érzékedet, pontos, precíz munkavégzésedet és jelentkezz hozzánk!

Mik a feladatok?

  • orvosi eszközök kézi összeszerelése
  • mechanikai, elektronikai részegységek gyártásra való előkészítése, gyártása
  • egyedi technológiák elsajátítása után ultrahangos, lézer hegesztések készítése
  • gyártás, illetve a gyártó eszközök kezelői szintű karbantartásokhoz tartozó dokumentációk kezelése
  • az elkészült eszközök tesztelése, minőség ellenőrzése, csomagolása
Mi az amit nyújtunk?
  • bejelentett, hosszú távú munkalehetőség versenyképes bérezéssel, cafeteria juttatással
  • teljesítményorientált motivációs rendszer
  • könnyű fizikai munka
  • nemzetközi környezet
  • munkavállaló barát munkaidő (hétfőtől-péntekig, 07:00-15:30)
  • munkahely könnyű megközelítése
  • kulturált munkakörnyezet
Mik az elvárásaink?
  • minimum 8 általános
  • kiváló kézügyesség, jó műszaki érzék
  • precíz, igényes munkavégzés nagyító illetve mikroszkóp alatt
  • terhelhetőség, határidőre történő precíz munkavégzés
  • tiszta térben történő munkavégzés elfogadása
Mik lehetnek másokkal szembeni előnyeid?
  • finommechanikai összeszerelésben szerzett tapasztalat
  • mechatronikai területen szerezett gyártási tapasztalat
  • gyártási dokumentációk készítésében szerzett tapasztalat

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címre!

Munkavégzés helye: Budapest VIII. Kerület / Magyarország

Legyen Ön is a Budapest Airport munkatársa!

Aktuális állások

Állásajánlatok

  • Raktáros munkatárs beszerzési területen -Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

    Megnézem >>
  • Terminál asszisztens - Liszt Ferenc Repülőtér

    Folyton pörögsz? Életed a szervezés, a koordinálás, az akadályok átugrása, a problémák megoldása? A kihívás számodra a lehetőség? Talpraesett vagy, inspirálnak a változatos, megoldandó feladatok, Te vagy, aki jég hátán is megél? Téged keresünk! A fel-leszálló repülőgépek látványa, a földrészeket összekötő csúcstechnológia, a repülőtér bámulatosan összehangolt működése csak téged vár! Légy részese a repülőtér hatékony működésének!

    Megnézem >>
  • Karbantartó műszerész - Marcali

    Hosszútávú biztos munkalehetőséget keresel? A bizonytalan világban Te biztos munkahelyre vágysz, ahol nem kell minden nap attól tartani, hogy kellesz e még? Nos most megtaláltad!

    Megnézem >>
  • CO hegesztő - állandó éjszakai műszak (Marcali)

    Ha bírod az éjszakát, de nappal nem szeretsz dolgozni, és van hegesztői végzettséged, akkor Te vagy akit keresünk! Hétfő éjjel kezdesz, pénteken éjjel végzel, a hétvégéd szabad. Az éjszakai pótlék miatt a kereset magasabb az átlagnál. 800 főt foglalkoztató multinacionális partnerünk részére keresünk állandó éjszakai műszakba dolgozó CO szakmunkás hegesztőket. Védőrácsok vázszerkezetének védőgázas hegesztése, a megadott specifikációk/méretek és utasítások alapján

    Megnézem >>
  • Kézilány / Kisegítő / Takarító a VIP váró részlegen - Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

    Megnézem >>