Raktári dolgozó - Nagykanizsa

Feladatok:

  • kommissiózás
  • kódok nyomtatása
Elvárások:
  • megfelelő munkamorál
  • alapfokú informatikai ismeretek
  • hosszú távon való tervezés
  • 3 műszak elfogadása
  • hűtőházi hőmérséklet tűrése

Amit kínálunk:
  • emelt órabér
  • bónusz
  • munkaruha, munkacipő
  • munkába járás támogatása
  • munkaidő alatti ingyenes étkezés
  • barátságos hangulat
Munkavégzés helye: Nagykanizsa/ Magyarország
További információ: +36(70)3890770

Munkavégzés helye: Kilimán / Magyarország

Legyen Ön is a Budapest Airport munkatársa!

Aktuális állások

Állásajánlatok

  • Raktáros munkatárs beszerzési területen -Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

    Megnézem >>
  • Terminál asszisztens - Liszt Ferenc Repülőtér

    Folyton pörögsz? Életed a szervezés, a koordinálás, az akadályok átugrása, a problémák megoldása? A kihívás számodra a lehetőség? Talpraesett vagy, inspirálnak a változatos, megoldandó feladatok, Te vagy, aki jég hátán is megél? Téged keresünk! A fel-leszálló repülőgépek látványa, a földrészeket összekötő csúcstechnológia, a repülőtér bámulatosan összehangolt működése csak téged vár! Légy részese a repülőtér hatékony működésének!

    Megnézem >>
  • Karbantartó műszerész - Marcali

    Hosszútávú biztos munkalehetőséget keresel? A bizonytalan világban Te biztos munkahelyre vágysz, ahol nem kell minden nap attól tartani, hogy kellesz e még? Nos most megtaláltad!

    Megnézem >>
  • CO hegesztő - állandó éjszakai műszak (Marcali)

    Ha bírod az éjszakát, de nappal nem szeretsz dolgozni, és van hegesztői végzettséged, akkor Te vagy akit keresünk! Hétfő éjjel kezdesz, pénteken éjjel végzel, a hétvégéd szabad. Az éjszakai pótlék miatt a kereset magasabb az átlagnál. 800 főt foglalkoztató multinacionális partnerünk részére keresünk állandó éjszakai műszakba dolgozó CO szakmunkás hegesztőket. Védőrácsok vázszerkezetének védőgázas hegesztése, a megadott specifikációk/méretek és utasítások alapján

    Megnézem >>
  • Kézilány / Kisegítő / Takarító a VIP váró részlegen - Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

    Megnézem >>