Üzletkötő (Sales) - Budapest, 18. kerület

Rendelkezel vállalati kapcsolatokkal? Szeretnéd pénzre váltani? Könnyen teremtesz kapcsolatot és a kihívásokban is a lehetőséget látod? Magadnak szeretnéd beosztani a napi munkádat? Jó lenne egy másodállás? Nyitott vagy arra, hogy az értékesítésen kívül másban is megméresd magad? Képes vagy HR szolgáltatásaink megismertetésére széles körben? Ha a válaszod egybehangzó IGEN, várunk csapatunkba, hogy megismerd új üzleti modellünket.

Mik a feladatok?
  • jelenlegi szolgáltatási termékekhez új ügyfélkör felkutatása és saját portfólió kiépítése,
  • ügyfelekkel való rendszeres és folyamatos kapcsolattartás,
  • szolgáltatási kör bővítésére vonatkozó piaci igények feltérképezése, javaslatok megfogalmazása,
  • hr terület munkáját támogató szoftver piaci bevezetése,
  • tapasztalataid megosztásásával, javaslataiddal fejleszteni a cég szolgáltatás központú tevékenységét.
Mik az elvárásaink?
  • találd meg a hangot másokkal, fellépéseddel tégy jó benyomást másokra,
  • legyen erős üzleti/értékesítési vénád, melyet nap mint nap ki kell használnod
  • ne félj a felelősségteljes munkáról, sőt, leginkább ez motiváljon,
  • rendelkezz autóval és B kategóriás jogosítványod.
Mit kínálunk?
  • a karriered a kezedben van, nem csak megélheted, meg is teremtheted a változást, ami előre visz,
  • fiatalos csapat vár rád, ahol legfontosabbak az emberi értékek,
  • rendszeresen kaphatsz és adhatsz visszajelzést a munkádról, észrevételeidről, a vezető ajtaja mindig nyitva áll,
  • munkánkat felelősséggel végezzük, mert tudjuk, hogy az eredményességre mindannyian hatást gyakorlunk,
  • teljesítményedet kompenzációs csomaggal honoráljuk,
  • másodállásban, GYES-en, iskolai elfoglaltság mellett is végezheted,
  • kötetetlen munkaidő.
Mik lehetnek másokkal szembeni előnyeid?
  • ha valós kapcsolatokkal rendelkezel, olyan cégeknél, ahol szükség lehet munkaerő kölcsönzési és közvetítési szolgáltatásainkra,
  • kommunikász minimum középfokon angolul,
  • rendelkezel a HR és/vagy munkaügyi területen tapasztalattal,
  • nyított vagy az esetleges munkaerő toborzási feladaokban való részvételre.
Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címre!

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. Kerület / Magyarország