Orvosi műszereket gyártó operátor - Budapest

Szeretnél egy igazán változatos munkát? Szívesen megismernél és használnál különleges technológiákat? Létrehoznál valami új, korábban még sosem létező eszközt? Akkor ezt a munkalehetőséget nem szabad kihagynod! Tedd próbára a műszaki érzékedet, pontos, precíz munkavégzésedet és jelentkezz hozzánk!

Munkakör részletezése, feladatok:
•    Mechanikai, elektronikai részegységek gyártásra való előkészítése, kézi összeszerelése, tesztelése, csomagolása
•    Anyagkezelési feladatok végrehajtása
•    Minőségellenőrzési szerelési tevékenység
•    Folyamatok dokumentálása
•    Egyedi technológiák elsajátítása után ultrahangos, lézer hegesztések készítése

Elvárások és szükséges tapasztalatok:
•    minimum 8 általános
•    jó kézügyesség, műszaki érzék, logika
•    precíz, igényes munkavégzés, nagyító illetve mikroszkóp alatt is
•    határidők betartása
•    monotonitás-tűrés
•    két műszak vállalása ( 6:00-14:00 vagy 14:00-22:00)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
•    Finommechanikai összeszerelésben szerzett tapasztalat
•    Tisztatérben szerzett tapasztalat
•    Mechatronikai területen szerezett gyártási tapasztalat
•    Gyártási dokumentumok kezelésében szerzett tapasztalat
•    Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:
•    Versenyképes juttatási csomag: műszakpótlék, SZÉP kártya juttatás (próbaidő után)
•    Teljesítményorientált motivációs rendszer
•    Nemzetközi környezet
•    Stabil vállalati háttér, előrelépési lehetőség, oktatások, képzések
•    Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
•    Nappali két műszakos munkarend hétfőtől-péntekig

Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajzzal az allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Munkavégzés helye: Budapest VIII. Kerület / Magyarország

Legyen Ön is a Budapest Airport munkatársa!

Aktuális állások

Állásajánlatok

  • HR koordinátor

    „Szeretek emberekkel foglalkozni...”;”Szívesen segítek másoknak..”, „HR területen szeretnék dolgozni…”, „Kiváló kommunikációs képességgel rendelkezem…” mondatok ismerősek számodra? Máris közénk tartozol! Jelentkezz csapatunkba!

    Megnézem >>
  • Hostess - Liszt Ferenc Repülőtér VIP váró

    Vonz a repülés világa? Szeretnél exkluzív, nemzetközi környezetben dolgozni? Érdekel a hostess munka, de nem szeretnél sem kóstoltatni, sem értékesíteni? Akár hosszútávon is dolgoznál egy magabiztos hátterű cégnél, kiszámítható jövedelemmel? Ha minden kérdésre IGEN-nel válaszoltál, TE vagy a mi emberünk! Pályakezdőként is jelentkezz bátran részmunkaidős állásunkra!

    Megnézem >>
  • Portás / recepciós Liszt Ferenc Repülőtér

    Feladatkör, kompetenciák és felelősség: Szívesen részt vennél az utas -és személyforgalom lebonyolításában? Jó megfigyelőkészséggel rendelkezel, könnyedén kezelsz hirtelen felmerülő problémákat? Ne várj tovább! Kamatoztasd ezen képességeid Nálunk! Várjuk új kollégáink jelentkezését a fedélzetre!

    Megnézem >>
  • Utasbiztonsági koordinátor - Liszt Ferenc Repülőtér

    Vonz a repülés világa? Szeretnél minden nap egy exkluzív, nemzetközi munkakörnyezetben dolgozni? Középszinten beszélsz angolul, szívesen használnád tudásod nap mint nap? A reptér egy életérzés. Lépj a tettek mezejére, ismerd meg, hogyan működünk és légy ezen színes világ részese! Jelentkezz repülőtéri utasbiztonsági koordinátornak!

    Megnézem >>
  • Eszközkezelő (Repülőgép kiszolgáló berendezés kezelő) - Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

    Hiányzik az otthonod, és unod már, hogy az autópályán éjszakázol? Szívesebben töltenéd az idődet a repülőtéren, ahol olyan gépeket kezelhetsz, amelyekkel máshol nem találkozhatsz? Nem okoz gondot a több műszak vállalása? Megtaláltuk a neked való pozíciót!

    Megnézem >>