Komissiózó - Vecsés

Raktáros állást keresel, de nem ijedsz meg a fizikai munkától sem? Fontos számodra a bejelentett munkaviszony, stabil biztos háttér,megbecsülés és összetartó csapat? Téged keresünk!

Mik a feladatok?

-    Beérkező áru pakolása a kijelölt helyre,
-    Meghatározott lista alapján a megrendelt áru összekészítése,
-    Kézi árumozgatási feladatok ellátása,  áru fóliázása,
-    Raktári rend fenntartásának biztosítása

Mik az elvárásaink?

-    Minimum befejezett 8 általános iskola
-    Hasonló területen szerzett tapasztalat
-    Pontos, precíz munkavégzés

Mit kínálunk?

-    Bejelentett, versenyképes bérezés
-    Hétfőtől-péntekig 1 műszakos normál munkarendben (8:00-17:00) dolgozunk
-    Hétvégén mi is pihenünk, de ha szeretnéd, akkor lehetőséget biztosítunk túlóra vállalására

Munkavégzés helye:

-    Vecsés

Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk önéletrajzod az allas@aidehungary.hu e-mail címre!

Munkavégzés helye: Vecsés / Magyarország

Legyen Ön is a Budapest Airport munkatársa!

Aktuális állások

Állásajánlatok

  • HR koordinátor

    „Szeretek emberekkel foglalkozni...”;”Szívesen segítek másoknak..”, „HR területen szeretnék dolgozni…”, „Kiváló kommunikációs képességgel rendelkezem…” mondatok ismerősek számodra? Máris közénk tartozol! Jelentkezz csapatunkba!

    Megnézem >>
  • Hostess - Liszt Ferenc Repülőtér VIP váró

    Vonz a repülés világa? Szeretnél exkluzív, nemzetközi környezetben dolgozni? Érdekel a hostess munka, de nem szeretnél sem kóstoltatni, sem értékesíteni? Akár hosszútávon is dolgoznál egy magabiztos hátterű cégnél, kiszámítható jövedelemmel? Ha minden kérdésre IGEN-nel válaszoltál, TE vagy a mi emberünk! Pályakezdőként is jelentkezz bátran részmunkaidős állásunkra!

    Megnézem >>
  • Portás / recepciós Liszt Ferenc Repülőtér

    Feladatkör, kompetenciák és felelősség: Szívesen részt vennél az utas -és személyforgalom lebonyolításában? Jó megfigyelőkészséggel rendelkezel, könnyedén kezelsz hirtelen felmerülő problémákat? Ne várj tovább! Kamatoztasd ezen képességeid Nálunk! Várjuk új kollégáink jelentkezését a fedélzetre!

    Megnézem >>
  • Utasbiztonsági koordinátor - Liszt Ferenc Repülőtér

    Vonz a repülés világa? Szeretnél minden nap egy exkluzív, nemzetközi munkakörnyezetben dolgozni? Középszinten beszélsz angolul, szívesen használnád tudásod nap mint nap? A reptér egy életérzés. Lépj a tettek mezejére, ismerd meg, hogyan működünk és légy ezen színes világ részese! Jelentkezz repülőtéri utasbiztonsági koordinátornak!

    Megnézem >>
  • Eszközkezelő (Repülőgép kiszolgáló berendezés kezelő) - Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

    Hiányzik az otthonod, és unod már, hogy az autópályán éjszakázol? Szívesebben töltenéd az idődet a repülőtéren, ahol olyan gépeket kezelhetsz, amelyekkel máshol nem találkozhatsz? Nem okoz gondot a több műszak vállalása? Megtaláltuk a neked való pozíciót!

    Megnézem >>