Műszerész - Nagykanizsa

Erősen műszaki beállítottságú vagy? Szereted, ha nap mint nap új kihívások várnak Rád, amiket megoldhatsz? Tanulnál az idősebb tapasztalt kollégáidtól? Ha minden kérdésre IGEN a válaszod köztünk a helyed! Jelentkezz MŰSZERÉSZ pozíciónkra!

Miről fognak szólni a mindennapjaid?
•    Speciális feladataid lesznek:
•    gyártás közbeni hibák kiszűrése.
•    termékek ellenőrzése, hiba lista készítése.
•    napi szinten kell majd használnod a mérőműszereket.

Elvárásaink, hogy munkád jól végezhesd nálunk:
•    legyen legalább 1 éves szakmai tapasztalatod műszaki területen.
•    ismerd az elektronikai alkatrészeket, mérőműszereket.
•    legyenek mechanikai ismereteid.
•    akarj tanulni, és légy kitartó, ne szegjék kedved a felmerülő kisebb problémák, vállald a kihívást.
•    a pozíció lakatos végzettséggel is betölthető.
•    tervezz velünk hosszútávra, mert mi is hosszútávon számítunk Rád!

A munkádért cserébe versenyképes csomagot biztosítunk:
•    Jó kereseti lehetőség.
•    Többféle prémium.
•    Jó hangulatú összetartó csapat.
•    Bejárás támogatás.
•    Hosszútávú munkalehetőség.
•    Tanulási és előrelépés lehetősége.

További információ: 06 70 884 7200

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország

Legyen Ön is a Budapest Airport munkatársa!

Aktuális állások

Állásajánlatok

  • HR koordinátor

    „Szeretek emberekkel foglalkozni...”;”Szívesen segítek másoknak..”, „HR területen szeretnék dolgozni…”, „Kiváló kommunikációs képességgel rendelkezem…” mondatok ismerősek számodra? Máris közénk tartozol! Jelentkezz csapatunkba!

    Megnézem >>
  • Hostess - Liszt Ferenc Repülőtér VIP váró

    Vonz a repülés világa? Szeretnél exkluzív, nemzetközi környezetben dolgozni? Érdekel a hostess munka, de nem szeretnél sem kóstoltatni, sem értékesíteni? Akár hosszútávon is dolgoznál egy magabiztos hátterű cégnél, kiszámítható jövedelemmel? Ha minden kérdésre IGEN-nel válaszoltál, TE vagy a mi emberünk! Pályakezdőként is jelentkezz bátran részmunkaidős állásunkra!

    Megnézem >>
  • Portás / recepciós Liszt Ferenc Repülőtér

    Feladatkör, kompetenciák és felelősség: Szívesen részt vennél az utas -és személyforgalom lebonyolításában? Jó megfigyelőkészséggel rendelkezel, könnyedén kezelsz hirtelen felmerülő problémákat? Ne várj tovább! Kamatoztasd ezen képességeid Nálunk! Várjuk új kollégáink jelentkezését a fedélzetre!

    Megnézem >>
  • Utasbiztonsági koordinátor - Liszt Ferenc Repülőtér

    Vonz a repülés világa? Szeretnél minden nap egy exkluzív, nemzetközi munkakörnyezetben dolgozni? Középszinten beszélsz angolul, szívesen használnád tudásod nap mint nap? A reptér egy életérzés. Lépj a tettek mezejére, ismerd meg, hogyan működünk és légy ezen színes világ részese! Jelentkezz repülőtéri utasbiztonsági koordinátornak!

    Megnézem >>
  • Eszközkezelő (Repülőgép kiszolgáló berendezés kezelő) - Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

    Hiányzik az otthonod, és unod már, hogy az autópályán éjszakázol? Szívesebben töltenéd az idődet a repülőtéren, ahol olyan gépeket kezelhetsz, amelyekkel máshol nem találkozhatsz? Nem okoz gondot a több műszak vállalása? Megtaláltuk a neked való pozíciót!

    Megnézem >>