Sales Manager

Utánpótlás programunkhoz csatlakozva közösen beindítjuk vezetői karriered, melyhez a szakmai és anyagi támogatást biztosítjuk! Vállalkozóként fix fizetésért dolgozhatsz, és ha jól végzed a feladataid hamar Te lehetsz az egyik kiemelt Managerünk! Szeretnél olyan közegben munkát végezni, ahol elégedett vagy a munkakörnyezettel és a céges kultúrával? Szívesen dolgoznál olyan cégnél, ahol világos stratégia, jövőkép vár Rád, ahol látod a munkád értelmét és az előrelépés lehetősége nyitott számodra? Jelentkezz Sales Manager-i programunkba, ahol a vágyaid és a lehetőségek találkoznak!

Te kellesz nekünk, ha:

  • az „Y” illetve az „Z” generációhoz tartozol és rendelkezel diplomával vagy MNB által hitelesített biztosítás közvetítői vizsgával.
  • képes vagy kilépni a komfortzónádból és bebizonyítani, hogy kellő kitartással és elkötelezettséggel bármit elérsz.
  • ambiciózus, nyitott, emberközpontú, extrovertált, tudatos hozzáállású vagy.
  • kommunikációs és együttműködő képességed kiemelkedő.
  • vállalkozói szemléletű vagy.

A kiválasztási folyamat során előny, ha:
  • bármilyen idegen nyelven beszélsz.
  • vezetői tapasztalattal rendelkezel a szakmából.
  • legalább 1 éves biztosítás közvetítői tapasztalatod van.

Mik lesznek a feladataid?

Tanulni, fejlődni, gondolkodni!

Emellett:
  • Eredményes ügyfél kapcsolatok kialakítása.
  • Biztosítási termékek bemutatása és értékesítése.
  • Tárgyalások megszervezése és lefolytatása.
  • Oktatásokon, meetingeken való részvétel.
  • Adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Riportok, beszámolók, tervek készítése.
  • Csapatod építése, koordinálása, motiválása, hogy mielőbb Te is a csúcsra törhess.

És hogy mindez miért is éri meg Neked?
Mert,
  • az első perctől kezdve FIX FIZETÉSRE és magas jutalékokra számíthatsz.
  • vállalkozóként a fizetésed nincs maximalizálva, tudásszintednek és teljesítményednek megfelelően leszel elismerve.
  • munkaidőd rugalmas.
  • modern, budapesti belvárosi i irodai környezetben dolgozhatsz.
  • fiatal és jó fej kollégák vesznek körül, a vezetők segítőkészek, támogatók.
  • piacképes tudásanyagra teszel szert egy piacon, mely a nehéz időkben is megállja a helyét.

Küldd el önéletrajzod és motivációs leveled most az allas@aidehungary.hu e-mail címre és mi hamarosan felkeresünk!

Csatlakozz most az Olasz tulajdonú biztosítótársaság magyarországi csapatához, ahol a nemzetközi mentalitás a vállalati kultúrában is megnyilvánul, és légy része az ország legkiterjedtebb tanácsadói hálózatának, hogy ügyfeleidnek mindig testre szabott és elérhető biztosításokat nyújthass az életbiztosítások és nem -élet biztosítások széles palettájáról egyaránt!

Munkavégzés helye: Budapest / Magyarország