Minőségügyi vezető - Nagykanizsa

Számodra is a minőség az első? Ezzel mi is így vagyunk, úgyhogy szívesen látnánk csapatunkban! Nagykanizsa és vonzáskörzetében található az iparban tevékenykedő partnerünk számára keresünk MINŐSÉGBIZTOSÍTÓ kollégát, ha az alábbi néhány sorban magadra ismersz, JELENTKEZZ!

A következő feladatok várnak Rád:

  • A minőség ellenőrzési folyamatok megszervezése.
  • A minőségellenőr kollégák vezetése, irányítása, ellenőrzése
  • Beszállított, gyártott félkész és kész termékek minőségének paraméterek alapján történő ellenőrzése.
  • Minőségügyi bizonylatok, validációk kiállítása, adminisztráció elkészítése.
  • Reklamációk kezelésében való közreműködés
  • Jelentések, hibastatisztikák készítése, megelőző intézkedések kidolgozásában való részvétel.
  • Kapcsolattartás beszállítókkal és vevőkkel, minőségi igények egyeztetése.
  • Auditok előkészítése és levezénylésében való közreműködés.

Elvárásaink:

  • Mérőeszközök professzionális ismerete és használata.
  • Szabványok kifogástalan ismerete.
  • Minőségbiztosítás-irányításban szerzett tapasztalat.
  • Erős számítógépes ismeret.
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete és használata.

És hogy mire számíthatsz? Többek között,

  • hosszútávú munkalehetőségre egy erős, fejlődő cég kötelékében.
  • innovatív, inspiráló munkakörnyezet és kiváló kollégák segítik munkád.
  • Sok rétű feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezéssel és cafetéria juttatásokkal.
  • Karrierépítési lehetőség, tovább képzések támogatása.
  • Nemzetközi vállalati kultúra: átlátható elvárások, fiatalos-modern környezet, a szaktudás és tapasztalat elismerése.

Hogyha felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz az allas@aidehungary.hu e-mail címen önéletrajzoddal!

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország