Termelés vezető -Nagykanizsa

A fejlődés nem állhat meg! Éppen ezért keresünk egy olyan komplex vezető szakembert, aki az ipar területén edződött és A-Z-ig átlátja a termelés-gyártás minden lépést. Ha nincs olyan probléma, amit nem tudnál megoldani, Te vagy a mi emberünk, és a termelés irányítása biztosan jó kezekben lesz nálad! Ha magadra ismertél, várjuk jelentkezésed!

A teljesség igénye nélkül a következő feladatokra számíthatsz:

  • Az adott technikai-technológiai feltételek mellett a maximális termelékenység elérése.
  • A termelési folyamatok koordinálása.
  • Gyártási folyamat megtervezése, és hatékony működésének biztosítása.
  • A rendelkezésre álló erőforrások optimális kihasználása.
  • Minőségbiztosítási elvek ellenőrzése és betartatása.
  • Elemzések, riportok és beszámolók készítés.
  • A kollégák motiválása és fejlesztése.
  • Jó példával járj elől!

Az ideális jelölt:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik.
  • Több éves termelési-üzem vezetési tapasztalatokkal rendelkezik.
  • Társalgási szinten beszél angolul.
  • Széles látókörű, otthon van folyamatok megtervezésében, irányításában.
  • Ismeri, alkalmazza és betartattja a szabványokat és biztonságtechnikai előírásokat.
  • Kiemelkedő probléma megoldó képességgel rendelkezik.
  • Átlátja az üzem irányításával járó feladatokat, azokat priorizálja.
  • Jól kommunikál és HR-es vénával is rendelkezik.
  • A váratlan hibákra, feladatokra is megtalálja a megoldást.

És, hogy miért nálunk kamatoztasd szakértelmed? Mert, a következőkre biztosan számíthatsz:

  • hosszútávú munkalehetőségre egy erős, fejlődő cég kötelékében.
  • innovatív, inspiráló munkakörnyezet és kiváló kollégák segítik munkád.
  • sok rétű feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezéssel és cafetéria juttatásokkal.
  • karrierépítési lehetőség, tovább képzések támogatása.
  • nemzetközi vállalati kultúra: átlátható elvárások, fiatalos-modern környezet, a szaktudás és tapasztalat elismerése.

Hogyha magadra ismertél, ne habozz, küldd el szakmai önéletrajzod az allas@aidehungary.hu e-mail címre!

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország