Raktáros munkatárs - Liszt Ferenc Repülőtér

Raktáros állást keresel, de csak határozott időben gondolkodsz? Szeretnél egy jó hangulatú csapat tagja lenni, ahol szinte észre sem veszed, ahogy elrepül a munkaidő? Ahol a hétvégéket és az estéket otthon töltheted és még az angol nyelvtudásod sem vész kárba? Ha fontos számodra a stabil, biztos munkahely, kiszámítható fizetés és megbecsülés… Akkor Téged keresünk!

Milyen feladatok várnak Rád?

-  Anyagkiadás, áruátvétel
-  Áru ellenőrzése a szállítmányozási okmányok alapján
-  Szállítmányozással kapcsolatos dokumentáció kezelése
-  Anyagmozgás rögzítése SAP és AMOS rendszerben
-  Karantén (problémás alkatrész) kezelés

Mik az elvárásaink?

- Középiskolai végzettség (érettségi bizonyítvány)
- Raktári gyakorlat előny, de nem feltétel
- Angol nyelvismeret
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (SAP, AMOS előny)

És, hogy mi vár Rád, ha itt fogsz dolgozni?

- Kiszámítható havi munkabér
- Cafetería kezdettől fogva
- 1 műszakos munkarend (hétfőtől-péntekig, 8 órában, változó munkaidő kezdéssel)
- Túlóra lehetőség
- Határozott idejű szerződés 2020. október 1-től 2021. február 14-ig

Ha ezek után még kérdésed lenne keress fel minket vagy jelentkezz egyből az allas@aidehungary.hu e-mail címen.

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. Kerület / Magyarország