Kertész (végzettséggel vagy tapasztalattal) - Debrecen

Szakképzett vagy gyakorlott kertész vagy, aki igazán érti és szereti a munkáját és beszél a növények nyelvén? Ha igen! Akkor Rád van szükségünk, hogy tapasztalatoddal támogasd a mindennapi munkát! Jelentkezz most, meglátod nem bánod meg!

Feladatok, amikben számítunk a szakértelmedre:
- díszkert gondozás: fűnyírás, metszés, nyírás (bokrok, sövények),
- elhanyagolt területek rendbetétele: kaszálás, fűnyírás, fa kivágása,
- kertépítés előkészítése, kivitelezése földmunkák, tereprendezés, ültetés, vetés,
- öntözőrendszer telepítésének előkészítése,
- vegyszeres növényvédelem, permetezés,
- zöld hulladék elszállítás
és nem utolsó sorban a Rád bízott csapat irányítása!

Amit tőled várunk:
- Szakirányú végzettség vagy valós tapasztalat
- kisgépek karbantartásában szerzett tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- növény és vegyszer ismeretek
- önálló és csapatban történő munkavégzés,
- megbízhatóság,
- rugalmasság,
- fizikai terhelhetőség,
- büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány.

Mindenképpen előnyt jelent, ha:
- van valamilyen gépkezelői vagy szerelői végzettséged

Amire számíthatsz:
- felelősség teljes munkakör,
- szakmai fejlődési lehetőség,
- fiatal, jó fej csapat,
- modern gépek és eszközök,
- megbecsülés és korrekt fizetés.

Küldd el önéletrajzodat az allas@aidehungary.hu e-mail címre és a tárgymezőbe írd be, hogy "Kertész Meló".

Munkavégzés helye: Debrecen / Magyarország