Magas emelésű targoncás - Üllő

Nekünk vannak magas emelésű targoncáink, neked van hozzá jogsid és tudod kezelni őket? Ha igen jelentkezz, mert tudunk egy jó raktáros állást Neked Üllőn!

Feladataid a minden napokban:

  • A bejövő és kimenő áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Meghatározott lista alapján a megrendelt áru összekészítése, fóliázása, címkézése vagyis komissiózás
  • Árumozgatási feladatok ellátása targoncával és kézi erővel
  • Raktári rend fenntartásának biztosítása
A munkakör betöltésének feltételei:
  • Középfokú végzettség
  • Magas emelésű targonca kezelésében szerzett tapasztalat
  • Érvényes targoncás jogosítvány, a vezető üléses elengedhetetlen (3324), minden más előny!
  • 3 műszak vállalása
  • Precíz, pontos, lelkiismeretes munkavégzés
  • Ja, és meglévő munkavédelmi cipőd ne feledd otthon
Amit a jól végzett munkádért cserébe kínálunk:
  • Bejelentett, kiszámítható bérezés
  • Szuper csapat és jó munkakörülmények
  • Műszakpótlék
  • Bejárástámogatása ( vidékieknek)
Várjuk fényképes önéletrajzod az allas@aidehungary e-mail címre.

Munkavégzés helye: Budapest / Magyarország