Repülőgép üzemanyag-kiszolgáló - Liszt Ferenc Repülőtér (AIDe_2021_07_01_01)

Ha Te is úgy gondolod, hogy eleget pihentek a járművek a szárazföldön , küldd el önéletrajzod, tölts a repülőgépekbe kerozint, a mindennapjaidba pedig színt! Legyen egy igazán különleges szakmád! Segítünk ebben! Légy üzemanyag-kiszolgáló csapatunk része!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Az üzemanyag kiszolgálási folyamat megvalósítása (gépjármű ellenőrzése, üzemanyag minőség ellenőrzése, tartályfeltöltés, dokumentációk kitöltése, üzemanyag kiszolgáló járművel való közlekedés, légi jármű megközelítése, parkolás a légi jármű mellett, felcsatlakozás, a légi jármű üzemanyaggal való feltöltése, lecsatlakozás, üzemanyagcsekk kitöltése, kezelése, kommunikáció)
  • Önálló repülőgép üzemanyag kiszolgálás és leszívás, beleértve a kiterjesztett önálló tankolást (repülőgép üzemanyag panelkezelés) az érvényes üzemanyag kiszolgálási szabályzatok és utasítások szerint, figyelembe véve a különböző repülőgép típusok és járművek sajátosságait.
  • A termék minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Az érvényben lévő, és vonatkozó jogszabályok, szabályzatok betartása
  • Az üzemanyag kiszolgáló és leszívó járművek, berendezési egységek, az üzemanyag lefejtő állomás berendezéseinek a biztonságos üzemeltetése, ellenőrzése, karbantartása
Mit várunk cserébe?
  • középfokú végzettséget
  • érvényes gépjármű vezetői engedélyeket (B, C, C+E kategória)
  • nyergesvontató jármű szerelvényen szerzett tapasztalat
  • vállald a napi 8 órás munkarendet, eltérő munkakezdéssel

Amiért érdemes jelentkezned hozzánk:

  • Bruttó 403.800 Ft-os alapbér/hó, bruttó 80.000 Ft bónusz (3 havonta)
  • Speciális képzések, melyeket mi biztosítunk.
  • Változatos, mozgalmas mindennapok
  • Összetartó, barátságos csapat
  • Bejelentett munkaviszony határozatlan időre
További kérdéseidre nagyon szívesen válaszolunk az interjún. Várjuk szakmai önéletrajzod az allas@aidehungary.hu címre!

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. Kerület / Magyarország