Fröccsöntő üzemi műszakvezető-Nagykanizsa (AIDe-_2021_05_9)

Több éves tapasztalattal rendelkezel a műanyag ipar világából és vannak vezetői ambícióid is? Itt a lehetőség amire régóta vártál! Jelentkezz most és legyél Te az egyik FRÖCCSÖNTŐ ÜZEMI MŰSZAKVEZETŐNK!

Feladatok amik Rád várnak:

  • A fröccsüzemi termelés folyamatának és a termék minőségének biztosítása
  • Napi termelési feladatok elvégzése
  • Napi munka és minőségügyi feladatok személyre szóló meghatározása
  • Napi karbantartási feladatok egyeztetése
  • Napi anyag és göngyöleg szükségletek egyeztetése
  • A meghatározott, ill. egyeztetett feladatok ellenőrzése, igazolása
  • Gépek működőképességének fenntartása,
  • Tartozékok, termelési segédeszközök és berendezések karbantartási, kezelés utasításainak betartás
Az állás betöltésének feltételei:
  • Műszakvezetőként vagy fröccsöntő gépbeállítóként szerzett több éves tapasztalat
  • Lojalitás a cég felé, a tulajdonosi érdekek képviselete
  • Megbízhatóság
  • Szakmai ismereteinek folyamatos fejlesztése
  • Fröccsöntő gépek működésének ismerete, szakszerű használata és előírásszerű működtetése
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Munkádért cserébe versenyképes juttatási csomagra számíthatsz:

  • Rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Próbaidő lejárta után cafeteria rendszer (havi nettó 16.000 Forint)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 86%-ban
  • Év végi jutalom

Várjuk fényképes, szakmai önéltrajzod az allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország