Adminisztrátor angol nyelvtudással

Dolgoztál már a gyártás és termelés területén korábban és adminisztrátori pozíciót keresel? Téged keresünk, ha beszélsz angolul, megbízható, pörgős és precíz vagy. Magadra ismertél? Ha igen mindenképp jelentkezz, mert egy szuper ajánlatunk van számodra egy nagykanizsai cégnél!

A következőkben számítunk Rád:

  • A gyártás folyamatosságának biztosítása.
  • Eszközök és anyagok megrendelése és a szállítás nyomon követése.
  • Gyártás technológus munkájának segítése.
  • Adminisztráció vezetése.
  • Kapcsolattartás.
  • Dokumentumok, táblázatok kezelése.
  • Riportok készítése.

Ahhoz, hogy a feladatokat magabiztosan elláthasd szükséged lesz:

  • középfokú végzettségre,
  • társalgási szintű angol nyelvtudásra,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretekre,
  • korábban szerzett tapasztalatokra egy gyár életéből.
  • Előny, hogyha dolgoztál korábban gyártócég irodájában.

Erőfeszítéseidért versenyképes juttatási csomagra számíthatsz:

  • fizetés megegyezés szerint,
  • bejárás támogatás,
  • támogató munkatársak, modern munkakörülmények,
  • hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi vállalatnál,
  • karrier építési lehetőség,
  • nagy figyelmet fordítunk a munka és a magánélet egyensúlyára, a hétvégéid otthon töltheted.

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címre!

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország