Raktáros-komissiózó - Liszt Ferenc Repülőtér (AIDe_2021_05_03)

Raktáros állást keresel, de csak határozott időben gondolkodsz? Szeretnél egy jó hangulatú csapat tagja lenni, ahol szinte észre sem veszed, ahogy elrepül a munkaidő? Ahol az estéket otthon töltheted és még az angol nyelvtudásod sem vész kárba? Ha fontos számodra a stabil, biztos munkahely, kiszámítható fizetés és megbecsülés… Akkor Téged keresünk!

Milyen feladatok várnak Rád?
-  Anyagkiadás, áruátvétel, komissiózás
-  Alapvető dokumentáció kezelése
-  Segédkezés a raktár költöztetésében

Mik az elvárásaink?
- Középiskolai végzettség (érettségi bizonyítvány)
-Jó problémamegoldó és koordinációs képesség
-Pontos, megbízható munkavégzés
-Fizikai terhelhetőség

Előny, de nem feltétel:
-Raktárban szerzett gyakorlat
-Angol nyelvtudás
-Targoncavezetői engedély
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (SAP, AMOS)

És, hogy mi vár Rád, ha itt fogsz dolgozni?
- Kiszámítható havi munkabér: bruttó 300.000 Ft.
- Cafetería
- 1 műszakos nappali folyamatos munkarend(2 nap munka-2 nap pihenő) 12 órás műszakok 7.00-tól 19.00-ig.
-Bejárás támogatás
- Határozott idejű szerződés 2021. június 1-től 2021. szeptember 30-ig.

Ha ezek után még kérdésed lenne keress fel minket vagy jelentkezz egyből az allas@aidehungary.hu e-mail címen.

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. Kerület / Magyarország