Repülőtéri raktári munka – Németország (AIDe-2021_05_1)

Németország legnagyobb cargo repülőterén, a világ egyik legnagyobb on-line csomagküldő cégéhez keresünk munkatársakat. Hosszútávú munka, német munkaszerződés, szállás, havi legalább 165 órás munka és az elmaradhatatlan jó fizetés. Ez a mi ajánlatunk! Neked mi van a check listádon? Ha egyezik, és németül is jól beszélsz, akkor jelentkezz, hogy a lehetőségek valamint az elképzelésekkel találkozzanak.

Feladatok, amik várnak Rád:

  • Repülőgépekről a beérkező áruk átvétele, betárolása
  • Raktári adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kézi szkenner kezelése
  • Raktári anyagmozgatási tevékenység
  • Csomagok összekészítése további szállításra
  • Szállítási járművek rakodása a további repülési szállításhoz
Elvárások:
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Bármilyen középfokú végzettség (érettségi nem feltétel)
  • Raktári és árukezelési folyamatok betartása
  • Középfokú német nyelvtudás
  • Több műszakos munkavégzés vállalása

Amit mi nyújtunk cserébe:
  • Nemzetközi munkakörnyezet, hosszú távú, stabil munkahely
  • Bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű szerződés
  • Szállás lehetőség
  • Jól felszerelt pihenőhelység, ital, snackautomatával, hűtő, mikro rendelkezésre áll
  • Bruttó 13,50 euro/óra
  • Garantált 165 órás munkavégzés / hónap
  • Törvényi előírás szerinti éjszakai és vasárnapi pótlékok
  • Személyes támogatás és tanácsadás
Jó ha tudod
  • A munkavégzés a lipcsei repülőtéren van, ahová repülőtéri belépőkártya szükséges. A kártya kiadásának feltétele, érvényes erkölcsi bizonyítvány, annak hivatalos fordítása és felülhitelesítése. Tudjuk, hogy ez első olvasatra bonyolultnak tűnik, de segítünk gyakorlati segítséget adunk!

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal az allas@aidehungary.hu e-mail címen!

Munkavégzés helye: Németország / Németország