Repülőtéri poggyászraktár koordinátor - fizikai munka (AIDe_2021_07_01_02)

Ha fontos, hogy bejelentett állásod legyen, kiszámítható beosztásban, és szívesen végeznél olyan fizikai munkát, ahol lehetőséged van digitális rendszerrel is dolgozni, jelentkezz Repülőtéri poggyászraktár koordinátornak!

Mik lesznek a feladataid?

  • A poggyász-szortírozó működésének biztosítása
  • Feladott poggyászok mozgatása kézi erővel
  • A csomagok útjának elakadás mentes biztosítása a szalagon
  • Poggyászok kódolvasóval történő azonosítása

Mit kínálunk?
  • Bruttó 300.000 Ft/ hó alapbér, bruttó 80.000 Ft negyedéves bónusz (teljesítmény függvényében) + műszakpótlék
  • Munkába járási támogatás
  • Napi 10 órás, folyamatos, rugalmas munkarend, fél éves munkaidőkeret
  • Felelősségteljes munka
  • Dinamikusan fejlődő csapat és technológia

Ezt várjuk Tőled:

  • Középfokú végzettség
  • Tapasztalat digitális rendszer-használatban
  • Jó állóképesség
  • Folyamatos műszakrend vállalása

Küldd el jelentkezésed az allas@aidehungary.hu címre még ma!

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. Kerület / Magyarország