Raktári targoncás - Németország (Pilsting) (AIDe_2021_08_06_2)

Az AIDe-Hungary Kft. németül vagy angolul esetleg spanyolul beszélő munkatársakat keres bajorországi logisztikai központban végzendő Targoncás munkakörbe.

Feladatok:

  • Logisztikai szállítási feladatok villástargoncával
  • Általános raktározási tevékenység
Elvárások:
  • Német vagy angol esetleg spanyol nyelv ismeret
  • Érvényes OKJ-s targoncavezetői jogosítvány és/vagy gépkezelői jogosítvány,
  • G25 orvosi vizsgálat
  • Targoncavezetésben szerzett tapasztalat
  • 3 műszak vállalása
  • Saját gépjármű szükséges a munkába járáshoz
Amit nyújtunk:
  • fizetés: bruttó 14,00 euro/óra
  • a munkaerő-közvetítés díjtalan.
  • német munkaadónál, német munkaügyi törvény rendelkezései szerinti munkaszerződés
  • munkaszerződés német székhelyű anyacégünkkel, tehát a járulékokat és az adóelőleget a munkaadó vonja le és Németországban fizeti be
  • személyes tanácsadás

Munkavégzés helye: Pilsting

Jelentkezését örömmel fogadjuk, kérdéseire szívesen válaszolunk!

Jelentkezés módja: Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el német nyelvű önéletrajzát a munkakör megjelölésével az allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Munkavégzés helye: Németország / Németország