Mechanikus karbantartó-Nagykanizsa (AIDe_2021_09_02_02)

Otthonosan mozogsz gépek világában, bármit megjavítasz? Akkor téged keresünk! Nagykanizsai partnerünk részére keresünk mechanikus karbantartót.

Feladatok:

Az üzemben található gépek, berendezések mechanikus részeinek karbantartása, ellenőrzése.

Elvárás:

A pozíciónak nincs különösebb követelménye, csak hogy legyen valamilyen szakmához köthető végzettséged, mint például lakatos vagy fémipari képesítés.

Munkádat végezd lelkiismeretesen és felelősségteljesen.

Legyen valamilyen hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod.

Amit kínálunk:

Hosszútávú munkalehetőség egy multinacionális cégnél.

Jó fej kollégák és segítőkész vezetők.

Bejárástámogatás.

Minőségi bónuszok és év végi jutalmak.

Garantáltáltan a fizetésed minden hónap 10-ig a bankszámládra fog érkezni.

Várjuk jelentkezésed e-mailben önéletrajzod kíséretében az allas@aidehungary.hu címen.

Személyesen az irodánkban: Nagykanizsa, Magyar utca 2. szám alatt.

Telefonon a 06 70 884 7200 vagy 06 70 434 3951 telefonszámok valamelyikén.

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország