Anyagelőkészítő-Nagykanizsa (AIDe_2021_09_02_01)

Nagykanizsai műanyagipari partnerünknél egy izgalmas, új pozícióra keressük a csapat új tagját. Ha szereted a jövés menést a változatos munkát és van targoncás jogosítványod is akkor ezt az állást Neked találták ki, olvass tovább, aztán jelentkezz!

Feladatok amiben számítunk rád:

Az operátorok csomagoló anyaggal való kiszolgálása.

A műanyag granulátumokat előkészíted a raktárban, majd gépekhez szállítod.

Kész termékek kezelése, raktárba szállítása.

Elvárások:

Legalább 8 általános iskolai végzettség.

3324-es targoncás jogosítvány.

Vállald a 3 műszakos munkavégzést.

Jó fizikum.

Munkádat végezd pontosan, precízen.

Légy megbízható, tudjunk Rád számítani!

Amit kínálunk:

Hosszútávú munkalehetőség egy multinacionális cégnél.

Jó fej kollégák és segítőkész vezetők.

Bejárástámogatás.

Minőségi bónuszok és év végi jutalmak.

Garantáltáltan a fizetésed minden hónap 10-ig a bankszámládra fog érkezni.

Várjuk jelentkezésed e-mailben önéletrajzod kíséretében az allas@aidehungary.hu címen.

Személyesen az irodánkban: Nagykanizsa, Magyar utca 2. szám alatt.

Telefonon a 06 70 884 7200 vagy 06 70 434 3951 telefonszámok valamelyikén.

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország