Transzformátor gyártó operátor - Nagykanizsa (AIDe_2021_10_18_02)

Szeretnél csak egy műszakban dolgozni? Jól koncentrálsz akkor is, ha monoton munkát kell végezned és az aprólékos feladatok sem okoznak gondot? Szuper! Mert, nagykanizsai transzformátorok gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk betanított dolgozókat egy műszakos munkavégzésre.

Mindennapi feladataid lesznek:

  • Transzformátorok összeszerelése betanítás alapján
  • Munkaterületed rendben és tisztán tartása
  • Munkatársaid segítése

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Monotonitás tűrés
  • Jó szem és jó kézügyesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó fizikum, mert van hogy emelned is kell, az alkatrészek 1kg és 18 kg között vannak, nehezebb alkatrészek esetén számíthatsz segítségre

Amit kínálunk rész:

  • Alapbéreden felül jelenléti és minőségi bónuszokra is számíthatsz.
  • Bejárás támogatás a vidékieknek.
  • Bejelentett, hosszútávú munka lehetőség vár.
  • A munka bizonyos fázisait végezheted ülve is.
  • Egy műszakos munkarend
  • Hétfő péntek 7.00-16.00
  • Péntek 6.00-10.00
  • Túlórázni is van lehetőséged, de csak ha Te is szeretnéd: Pénteken 10.00-14.00 és szombaton 6.00-10.00.

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címen.

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország