Vevőszolgálati kapcsolattartó-Nagykanizsa (AIDe_2021_10_28_02)

Otthonosan mozogsz a gyártás-termelés világában? Jól kommunikálsz, akár idegennyelven is? Számodra is elsődleges cél az ügyfél elégedettsége? Akkor téged keresünk nemzetközi partnerünk nagykanizsai gyártóegységébe VEVŐSZOLGÁLATI KAPCSOLATTARTÓ pozícióba!

A következő feladatokban számítunk Rád:

  • Kapcsolattartás a vevőkkel- napi szintű kommunikáció írásban és szóban egyaránt.
  • Rendelések felvétele, rögzítése és nyomon követése.
  • Rendelések visszaigazolása, vevők tájékoztatása, problémás estek megoldása.
  • Részvétel az anyaggazdálkodás megtervezésében.
  • Kapcsolattartás a gyártással, beszerzéssel.
  • Vevői adatok naprakészen tartása.
  • Reklamációk kezelése.

Milyen az ideális jelölt?

  • Legalább középfokú szakirányú végzettséggel vagy releváns tapasztalattal rendelkezik az ügyfélszolgálat területről.
  • Magabiztosan beszél angolul vagy olaszul.
  • Rendelkezik legalább 1 éves back office tapasztalattal, amit gyártó cégnél szerzett.
  • Erős számítógépes ismertekkel rendelkezik, MS Office, kiemelten az Excel.
  • Munkáját pontosan, megbízhatóan és önállóan végzi.
  • Tud rendszerben gondolkodni.
  • Nyitott a fejlődésre és a tanulásra.
  • Hosszútávon gondolkodik, mert mi így tervezünk!

Amit a cég nyújt számodra:

  • A munkakör átlagánál magasabb fizetés.
  • Nemzetközi vállalati kultúra: átlátható elvárások, fiatalos-modern környezet, a szaktudás és tapasztalat elismerése.
  • Új ismeretek szerzése, a fejlődés támogatása.
  • A cég jövő képe biztosítja a dinamikus fejlődést, amiben Rád is hosszútávon számítunk!

Jelentkezéshez küldd el fényképes önéletrajzod a bérigényed megjelölésével az allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Munkavégzés helye: Nagykanizsa / Magyarország